Banner

Sužadėtuvių žiedas: kokį išsirinkti?

Sužadėtuvių žiedas: kokį išsirinkti?
 
Brangakmeniai ir akmenys turi magiškų galių. Tinkamai parinkti papuošalai skleidžia subtilią gerąją energiją, šildo, gerina savijautą. Todėl prieš renkant sužadėtuvių žiedą mylimai, būtina apgalvoti, kokį brangakmenį inkrustuoti žiede.
 
 
 
 
Kokius brangakmenis rinktis sužadėtuvėms?
 
Vyrai, niekada neprašausite rinkdamiesi briliantus, mat jie tinka visiems. Na, o, svarbiausia, tinka prie visų tauriųjų metalų. Visgi, jei norisi spalvotų brangakmenių, reikėtų apgalvoti, ar jie neatsibos. Taip pat rekomenduojama neviršyti trijų spalvų (tai reiškia, kad reikia apgalvoti ir metalo, ir akmenų spalvas). Tarkime, jei auksas geltonos spalvos, jį galima papuošti briliantu, safyru ir smaragdu. Raudonasis auksas puikiai draugauja su briliantu ir rubinais.
 
Iš tiesų, norint išlaikyti žiedų prabangą nereikia jų perkrauti. Svarbu yra visa žiedo visuma, todėl čia aktualu atkreipti dėmesį ir į papuošalo tekstūrą, faktūrą. Juk galima naudoti ir dvi aukso spalvas. Tuomet užtenka tik vieno brangakmenio, kad nebūtų „makalynės“.
 
Jei žiedas lygus ar turi keletą griovelių, galima jį puošti šiais brangakmeniais: safyrais, smaragdais, rubinais. Taip pat galima žaisti su matiniu ir blizgiu paviršiais, tokiu būdu atskiriant akmenis.
 
Jei norisi vieno brangakmenio, jis dažniausiai statomas į žiedo centrą ir pagal žiedo plotį būna net ir 0,30 karato. Jei modeliuosite keletą vienetų, galimi įvairūs variantai, dėl kurių geriausia būtų pasitarti su žiedą gaminančiu juvelyru.
 
Šiuo metu populiariausi sužadėtuvių žiedai – briliantinės juostelės. Rinkdamiesi jas, apgalvokite, ar brangakmenių norite per visą žiedą, ar tik per pusę jo priekinės dalies.
 
 
 
 
Sužadėtuvių žiedas. Ar verta rinktis platininį?

 

Platina – išties retas metalas, randamas 30 kartų rečiau nei auksas. Žiedai iš platinos yra kur kas sunkesni, lyginant su auksiniais ar kitais metalais.
 
Ar žinojote, kad platina vadinama amžinuoju metalu, mat papuošalai iš jos, formą ir spalvą išlaiko ilgus metus. Taip pat platina puikiai draugauja su briliantais, nes šis taurusis metalas labai patikimai juos fiksuoja ir dera spalviškai.
 
Taip pat, būtina žinoti, jog platina dėl savo itin švarios charakteristikos nelaiko negatyvios energijos, tad dažniausiai apsauginiai amuletai gaminami būtent iš jos. Tad kodėl sužadėtuvių žiedo nepavertus amuletu?
 
 
INDIVI salonai Vilniuje ir Rygoje
Polocko g. 43 C Vilnius, LT-01205
Tel.+370 666 77977 (Viber)
FB INDIVI
IG Individi.lt
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: Indivi.lt
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?

Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2022 metams

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2022 metams

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Banner