Banner

ŽIOGAS - reikšmingas jaunikio stiliaus akcentas!

ŽIOGAS  - reikšmingas jaunikio stiliaus akcentas!
     Lietuvoje sukurtas naujas rankų darbo aksesuaras, tampa tikru atradimu mados gurmanams. Naujasis ŽIOGAS, išlaikydamas klasikinę prigimtį, virsta rimtu konkurentu savo pirmtakams – kaklaraiščiui ar peteliškei.
 
 
 
 
Kodėl siūlome rinktis ŽIOGĄ? Kokie jo pranašumai?
 
Pagrindinis ŽIOGO koziris – originalumas. Kai įprastiniai kaklo aksesuarai vis dažniau lieka gulėti vyrų spintose, ŽIOGAS stebina ir žavi savo įmantriu iškiliu mazgu. Jo rišti vyrams nereikės. Mazgas tvirtai sukonstruotas ir paruoštas dėvėjimui. Kita itin patraukli savybė – ryšėjimo komfortas. Dėka ypatingo dizaino, aksesuaras visiškai neveržia kaklo! Dar daugiau: laisvojo stiliaus mėgėjai galės ŽIOGĄ ryšėti prasegę pirmąją marškinių sagą. Tai liks jų maža paslaptimi, nes vertikalus ŽIOGO mazgas uždengia prasegtąją zoną. Pagaliau suderinamos dvi „priešingybės“: atrodyti elegantiškai – „pagal protokolą“, o kartu jaustis visiškai laisvai!
 
Susipažinkite su esminiais aksesuaro elementais
 
 
 
„Ruty design“ misija
 
Mūsų misija suteikti Jums dvigubą išskirtinumą! Unikalus aksesuaras, puošdamas išorę, kartu kuria ir vidinę laikyseną. „Su ŽIOGU aš jaučiausi išskirtinis, ypatingas, nepaprastas...“ – tokiais epitetais bando nusakyti savo jausmus po šventės mūsų klientai. Šventėje, kurioje daug jaudulio ir atsakomybės, pojūčių komfortas ir pasitikėjimas savo įvaizdžiu labai svarbus dalykas.
 
 
 
Kaip išsirinkti tinkamą ŽIOGĄ?
 
„Ruty design“ studija siūlo įspūdingai didelę 160 vnt. ŽIOGŲ kolekciją. Dažnas joje tiesiog pasiklysta. Ir tai suprantama. Spalvų, raštų ir modelių gausoje susigaudyti be vedlio išties sunku. Todėl visuomet teikiame konsultacijas virtualiai ar laukiame atvykstančių į „Ruty design“ studiją Vilniuje. Tik perspėjame, kad į ŽIOGO paieškas leiskitės pačiame paskutiniame garderobo formavimo etape, kuomet turite kostiumą, marškinius, batus bei diržą. Aksesuaras tuomet „suriša“ visas šias sudedamasias į visumą, kuri atrodo tarsi kurta vienoje artelėje. ŽIOGAS tampa galutiniu ir svarbiausiu jaunojo aprangos akcentu. Tai tarsi jo šventinio stiliaus „karūna“. Ją visada galima dekoruot inicialais ar kitais elementais, taip dar labiau suasmeninant puošmeną, pabrėžiant savo individualumą.
 
Nuotrauka „Razauskai photography“ 

 
 
Ar ŽIOGAI tik jaunikiui?
 
Jau pamėgtas savo šalyje, ŽIOGAS sėkmingai keliauja, puošdamas jaunuosius visame pasaulyje. Vis dažniau šiuo aksesuaru, kaip išskirtiniu šventės ženklu, puošiasi ir kiti vestuvių svečiai: liudininkai, pabroliai, jaunųjų tėvai. Neseniai teko proga puošti ŽIOGAIS jaunąjį ir jaunąją. Turėjome ne vienas vestuves, kur reikėjo didelio ir mažyčio vienodų ŽIOGŲ. Dažniausiai tai būna tuomet, kai vestuvės ir krikštynos švenčiamos kartu. Kartais tenka puošti ir jaunųjų augintinį – šunelį, kuris būna nemažiau svarbus vestuvių dalyvis.
 
 
 
 
 „Namų darbai“ prieš perkant ŽIOGĄ


Visuomet prašome savo klientų susipažinti su virtualia ŽIOGŲ biblioteka bei siūloma preliminaria vestuvinių ŽIOGŲ kolekcija. Kviečiame pasidairyti ir puslapyje esančiame nuotraukų albume. Tai svarbu formuojant savo pradinę viziją, koks aksesuaro modelis atrodo patraukliausias. Juk pirmiausia žiogą deriname ne prie kostiumo, o prie Jūsų svajonės! ŽIOGŲ modeliai gali būti: vienklosčiai, dviklosčiai ar didieji.

Aksesuaras įvertintas Aukso medaliu parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“.
Unikalus ŽIOGO dizainas registruotas Europos bendrijoje.
Dizainerė Rūta Piekurienė
 

„Ruty design“ studija
Tel. +370 675 36995
Facebook Ruty desing
Instagram ruty_design
Svetainė ruty.lt
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: „Ruty.lt“ studija
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Vestuvinės suknelės  pagal figūros tipą

Vestuvinės suknelės pagal figūros tipą

Ar reikalingas nuometas?

Ar reikalingas nuometas?

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?

Banner