Banner

Ypatingoms vestuvėms – 2021 m. lietuviškų proginių suknelių kolekcija

Ypatingoms vestuvėms – 2021 m. lietuviškų proginių suknelių kolekcija
Jau tuoj pražys žiedai, o kartu su jais prasidės ir ilgai lauktas vestuvių sezonas. Kokia dovana labiausiai nudžiugintų jaunavedžius, kaip dažytis, susišukuoti ir, svarbiausia, kaip apsirengti (arba parinkti sukneles pamergėms) – klausimų ir rūpesčių kyla gana daug. Į tai atsižvelgdamos, prekės ženklo DifferentWe įkūrėjos Oksana bei Anželika pristato naują 2021 m. lietuviškų proginių suknelių kolekciją! Kad rinktis iš ko turėtų ir pamergės, ir jaunųjų mamos, ir svečiai!
 
Naująją kolekciją sudaro elegantiški, moteriški skirtingi modeliai: galima atrasti ir klostuotų, ir lengvai vėjyje plazdenančių, ir kaspinais puoštų, ir vieną petį apnuoginančių suknelių. Jų išskirtinumas – kiekviena suknelė siuvama individualiai po užsakymo, t. y., galima rinktis suknelės spalvą, ilgį bei sutarti dėl kitų specifinių detalių. Todėl puošnūs apdarai dailiai puošia visas moteris nepriklausomai nuo jų kūno apimčių bei sudėjimo – leidžia jaustis taip pat nuostabiai, kaip ir atrodoma išoriškai!
 
Visos DifferentWe suknelės siuvamos Lietuvoje iš aukščiausios kokybės audinio, kurio paieškos užtruko net aštuonius mėnesius.
 
 
„Laiko netaupėme – visada siekiame to, kas geriausia mūsų klientams. Kaip ir visada, išsikėlėme nemažai reikalavimų: sukneles norėjome pasiūti iš tokios medžiagos, kuri nesiglamžytų, išlaikytų formą, nesielektrintų, maloniai priglustų prie kūno bei nevaržytų judesių. Be galo džiaugiamės, kad tai pavyko!“ – atvirauja kolekcijos kūrėjos.
Žavesys, elegancija bei moteriškumas su šiuolaikiniais prieskoniais – visa tai įkūnija naujosios kolekcijos suknelės. Drabužiai kurti atsižvelgiant ir į naujausias tendencijas – suknelės puoštos 2021 m. sezono populiarumo viršūnėje įsitaisiusiu tiuliu. Ši medžiaga kuria dailų lengvumo įspūdį ir puošia naujosios kolekcijos suknelių rankoves bei sijonus.
 
 
 DifferentWe  lengvina ir suknelių pamergėms paieškas. Savo draugėms galima leisti išsirinkti patinkantį suknelės modelį, o vientisumą išlaikyti parenkant vienodus (arba tarpusavyje dailiai derančius pastelinius) atspalvius. Suknelės siūnamos kiekvienai individualiai, tad pamergės liks patenkintos savo įvaizdžiu, jausis pasitikinčios savimi bei susikurs įsimintiną prisiminimą.
 
 

 
Progines sukneles galima ir išsinuomoti: tereikia atvykti į studiją adresu Viršuliškių g. 34, Vilniuje ir pasimatuoti. Jei norimo dydžio atrasti nepavyks, Anželika bei Oksana naująją svajonių suknelę pasiūs per 13 dienų.
 
Susisiekite el. paštu info@differentwe.com arba tel. +370 (648) 91602 
Daugiau informacijos bei nuotraukų rasite: DifferentWe.com  
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: DifferentWe.com
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
 
Atgal
39

  
Susiję straipsniai
Vestuvės per karantiną – šios poros tam ryžosi!

Vestuvės per karantiną – šios poros tam ryžosi!

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Svajonių suknelė vestuvėms: susikurk tokią, kokios nori Tu!

Svajonių suknelė vestuvėms: susikurk tokią, kokios nori Tu!

Banner