Banner

Išskirtinės sudėties desertai – Jūsų išskirtinėms vestuvėms!

Išskirtinės sudėties desertai – Jūsų išskirtinėms vestuvėms!
„Holigans“– vertingo maisto restoranas gyvuoja jau šešerius metus – kasdien virėjai ir konditeriai mėgaujasi, kurdami įprastus patiekalus bei desertus savaip. Mūsų, rodos, įprasto skonio patiekaluose, nerasite mėsos ar žuvies, o visų mylimų ir atpažįstamų skonio tortuose – kiaušinių, želatinos, pieno bei jo gaminių –nes konditerijoje karaliauja tik augalinės kilmės produktai. Dauguma jų yra vadinami supermaistu, nes turi galybę žmogaus organizmui naudingų medžiagų, jų dar gausiau – ekologiškuose produktuose.
 
„Holigans“ gaminiai ypatingi tuo, kad, kiek mums leidžia galimybės, pirmenybę teikiame ekologiškiems pasirinkimams. Didžiuojamės, kad šiuo metu tortų biskvitams tešlą maišome iš prabangių ekologiškų spelta miltų, ekologiškų neskrudintų grikių miltų, ekologiškų begliutenių avižų miltų. Visi mūsų riešutai ir džiovinti vaisiai taip pat ekologiški, kaip ir rudasis cukranendrių cukrus, prabangusis klevų bei agavų sirupai.

 


 
Mūsų restorano patiekalų bei „Smaližainės“ desertų meniu priklauso nuo metų laikų. Norime, kad produktai ir patiekalai būtų kuo šviežesni, todėl skubame naudotis kiekvieną sezoną gamtos šviežiai užaugintomis gėrybėmis.
Visi desertai Holigans konditerijoje yra gaminami nuo … iki: patys verdame uogienes, gaminame augalinį kondensuotą pieną ir augalinę maskarponę, verdame karamelę, iš ekologiškų riešutų patys skrudiname griliažą.

 

 
 
Siūlome žaliavalgiškus, keto, mažai kaloringus tortus, tortus be pridėtinio cukraus, tortus be gliuteno, taip pat kuriame tortus isskirtinių poreikių turintiems žmonėms – netoleruojantiems tam tikrų produktų ir alergiškiems.
„Holigans“ desertai yra ne tik sveikesni, bet ir labai skanūs. Norintiems paragauti visų tortų, siūlome rinkinukus, kuriuose rasite skirtingų skonių tortų gabalėlius.

 

 

 
Dekoruojame tik tuo, ką davė gamta, tačiau visada atsižvelgiame ir į kliento pageidavimus. Tortus dekoruoja patyrusios konditerės, todėl puikiai suvaldo, rodos, sunkiai pasiduodančius šviežius, natūralius kremus iš augalinių produktų.

 

 
Pastaruoju metu vestuvėse yra itin populiarūs taip vadinami dekonstruoti tortai. Tai yra keli skirtingo dydžio, bet vienodai ar panašiai dekoruoti tortukai. Jie puikiai papuošia ir apjungia šventinį stalą. Užsakant tortą mūsų elektroninėje parduotuvėje, galima išsirinkti ir patikusį jo puošimo variantą.
Taip pat šventiniam stalui galite išsirinkti ir desertų bei užkandžių.
 
 
Vestuvės – ypatinga šventė, todėl tortai bei kiti desertai čia taip pat turi būti įsimintini ir ypatingi. „Holigans desertai kuriami tam, kad stebintų ne tik išvaizda, skoniu, bet dar ir dovanotų puikią savijautą, jų paragavus. „Smaližainės“ tortai pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanoti, nes maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

 

 
Su meile, saldumynais ir šiltu maistu!
Verkių g. 27, Ogmios miestas, Vilnius
Tel. +370 640 77277
holigans.lt
FB Holigans Smaližainė
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: holigans.lt
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Aktualiausios vestuvių tendencijos Lietuvoje 2022 metais

Aktualiausios vestuvių tendencijos Lietuvoje 2022 metais

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

2022 metų vestuvių tendencijos

2022 metų vestuvių tendencijos

Banner