Banner

Vestuvių stilius pagal Jūsų horoskopą

Vestuvių stilius pagal Jūsų horoskopą
Vestuvių stilius — tai vienas pirmųjų aspektų, apie ką reikėtų pagalvoti, pradedant planuoti savo šventę. Būtent pagal jį gali būti nustatomas ne tik dekoras, bet ir pati šventės vieta, jaunųjų įvaizdis ir net svečių skaičius. Tad, kad apsispręsti būtų kiek lengviau, šiame straipsnyje pateiksime, koks vestuvių stilius geriausiai atitiktų Jūsų horoskopą.
 
 
Avinas
Avinai yra žinomi dėl savo neišblėstančios drąsos ir spontaniškumo, tad tikrai visa tai jie norės panaudoti ir renkantis savo vestuvių stilių. Dėl šios priežasties avinams idealiai tiks miesto, urbanistinės vestuvės, kurios gali būti surengtos pasirinktame, erdviame lofte arba modernaus restorano patalpose. Kad ir kurią erdvę pasirinksite, dar didesniam įspūdžiui suteikti panaudokite metalines ar stiklines dekoracijas, suteiksiančias unikalumo.
 
 
 
Jautis
Jautis – žemės ženklas, tad gamta jam tikrai neatsiejama. Gimusiems po šiuo zodiako ženklu rekomenduojama apmąstyti lauko erdves, tokias kaip mišką, pajūrį ar net parką, kuriose ne tik galėtų vykti ceremonija, bet ir pati vakarinė šventės dalis. Tiesa, tam pasirūpinkite paviljonu, kuris galėtų apsaugoti nuo lietaus ar kitų nemalonių oro sąlygų.
 
 
 
Dvynys
Niekam ne paslaptis, jog Dvyniai dažnai pasižymi dviem asmenybės pusėmis. Todėl organizuodami vestuves, pasistenkite sujungti abi jas į vieną, derindami du stilius. Vienas jų atspindėtų ramiąją ir kukliąją dvynių pusę, o kitas — ryžtingąją ir energingą. Tam puikiai tiks bohemiško ir prabangaus stiliaus derinys, tačiau, jei jaučiate, jog tai ne taip gerai atspindi Jus, galite derinti ir kitus stilius.
 
 
 
Vėžys
Jausmingi ir geraširdžiai Vėžiai itin vertina sukurtą emociją, tad, jei esate vienas iš jų, apsvarstykite vestuves organizuoti žiemą! Iš tiesų tokios šventės atmosfera gali būti be galo jauki ir intymi, svarbu — tinkamai pasirinkti jos vietą. Tam puikiai tiks miesto širdyje esantis restoranas, kuriame galės susirinkti patys artimiausi svečiai.
 
 
 
Liūtas
Liūtai — itin kūrybingi ir energingi žmonės. Jiems be galo patinka įvairios naujovės ir tendencijos, tad nenuostabu, jog šie žmonės savo šventės vietą galės suorganizuoti kažkaip kitaip nei visi kiti. Pavyzdžiui, galbūt ceremoniją norėsite suorganizuoti ant Jūsų mėgstamo ežero kranto, o pačią vakarinę šventės dalį surengti meno galerijoje?
 
 
 
Mergelė
Jei esate Mergelė, turbūt sutiksite, jog itin didelį dėmesį skiriate smulkmenoms. Jūs mėgstate organizuotumą, todėl norėtumėte, jog šventės eiga nenukryptų nuo plano. Tokiu atveju idealiu pasirinkimu taps viešbutis, kur visas personalas pasirūpins, jog būtų laikomasi tvarkaraščio ir visų Jūsų nurodymų. Taip turėsite daugybę pagalbinių rankų ir Jums nebereikės pergyventi, jog kažkas galėtų įvykti ne taip.
 
 
 
Svarstyklės
Taikios, mėgstančioms harmoniją ir grožį Svarstyklės savo vestuvėms gali pasirinkti bohemišką stilių. Jis pastaruoju metu ne tik itin madingas, bet ir padės sukurti šventę, kurioje vyraus gamtos motyvai bei žemiški atspalviai, neabejotinai suteikiantys šventei jaukumo ir natūralumo.
 
 
 
Skorpionas
Skorpiono ženklo atstovai yra be galo aistringi ir paslaptingi. Šventę jie galėtų organizuoti istorija alsuojančiame dvare, kuriame netrūktų prabangių elementų ir sodrių spalvų. Visa tai atrodytų ne tik itin estetiškai, bet ir suteiktų šventei šiek tiek mistikos, kuria pasižymi ir patys Skorpionai.
 
 
 
Šaulys
Šauliai yra tikrų tikriausi keliautojai. Jie — itin smalsūs ir entuziastingi, tad savo vestuvių ceremonijai ir šventės vietai dažnai pasirinks užsienio valstybę. Nesvarbu, ar tai būtų Italijos pakrantė, ar Bora Bora sala — tokių vestuvių planavimas jiems kels didžiulį džiugesį.
 
 
 
Ožiaragis
Niekam ne paslaptis, jog Ožiaragiai yra itin šeimyniški žmonės, pasižymintys praktiškumu. Būtent dėl šios priežasties jų didžiausias noras — vestuvės su pačiais artimiausiais žmonėmis. Nors jie dažnai ir švenčia mažame ratelyje žmonių, Ožiaragiai mėgsta tradicijas, todėl jų vestuvėse netrūks įvairiausių veiklų bei žaidimų, kas tikrai neleis svečiams nuobodžiauti.
 
 
 
Vandenis
Vandeniai mėgsta laisvę, todėl visi šio ženklo atstovai nori tokių vestuvių, kuriose viskas būtų taip, kaip nori ir įsivaizduoja būtent jie. Šis bruožas — itin pagirtinas, kadangi taip, be didelio vargo galima susikurti savo svajonių šventę. Vandenių vestuvės dažniausiai būna neįpareigojančios, kuriose gausu poilsio zonų bei vyrauja laisvas bendravimas.
 
 
 
Žuvys
Romantiškos ir svajingos Žuvys savo vestuves įsivaizduoja būtent taip. Romantikai sukurti jos pasirinks šventę ant jūros kranto, kur vėjas taršytų plaukus ir su antrąja puse galėtų stovėti vienas prieš kitą basomis. Tokios vestuvės — itin jausmingos, tad tikrai išliks ilgai ne tik jaunųjų, bet ir susirinkusių svečių atmintyje.
 
 
 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Banner