Banner

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Iki gruodžio 12 dienos Venera dar bus skorpiono zenkle, tai nelabai palanki pozicija, bet po gruodžio 12 d. Venera pereis į šaulio ženklą ir iki mėnesio pabaigos judės karminis mazgas, todėl tarpusavio, meilės santykiuose gali atsirasti tam tikrų apribojimų.

 

 

 
Avinas

Asmeniniame gyvenime padėtis lieka įtempta. Sėkmė lydės, dirbančius jėgos struktūrose atminkite, kuo ramiau į viską reaguosite, tuo sveikesni būsite. Šį mėnesį galimos romantiškos pažintys, kurios gali peraugti į rimtus santykius.

 
 Jautis

Dažnai užduosite sau klausimą, kas svarbiau: asmeniniai džiaugsmai, namų laimė ir šeima ar tai ką dėl jos darote. Teks peržiūrėti ankstesnius sprendimus, grįžti prie anksčiau atidėtų darbų. Permainos, kurios jus aplankys pasitikite su šypsena, o ne su baime. Saugokitės avarinių situacijų.

 

Dvyniai

Asmeniniame gyvenime galima sumaištis, vienu metu galvosite apie kelis pretendentus, o tie kas turi šeimas gali sulaukti dėmesio iš kolegos ar netikėtai atsiradusio naujo pažįstamo. Darbe teks palikti komforto zoną ir įžengti į naują teritoriją, žaidžiant pagal naujas, kitų sukurtas taisykles. Saugokitės peršalimo ligų.

 
Vėžys

Jei manote, kad santykių padangė pragiedrės neištaisius senų klaidų, stipriai klystate. Kad ir kiek save guosite, galiausiai teks grįžti prie neįvykdytų pažadų antrai pusei. Palankus metas mokytis, gilinti žinias, jei draugai pakvies apsilankyti seminare ar susitikime – neatsisakykite. Stiprinkite imuninę sistemą vandens procedūromis.

 
Liūtas

Asmeniniame gyvenime kamuos permainingos nuotaikos, aplinkiniams bus sunku bendrauti, todėl kai kurie žmonės nuspręs nuo Jūsų atsiriboti. Gali būti, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių planuota ir ilgai laukta kelionė gali būti atidėta. Darbe neatidėliokite užduočių.

 
Mergelė  

Daug kas priklausys nuo Jūsų asmeninės iniciatyvos, darysite – turėsite rezultatą, neužteks tik imtis darbų, juos reikės atlikti su meile ir nuoširdumu. Meilės dvasia sklaidys ore, norėsis ja dalytis su kitais, trokšite apkabinti ir mylėti visą pasaulį. Saugokite savo žarnyną, dažnai plaukite rankas, daržoves ir vaisius.

 

 
  Svarstyklės

Tikėtina, kad sutiksite žmogų iš tolimos praeities, susitikimas bus trumpas, bet įsimintinas, vadovaukitės intuicija ir nemalonių situacijų pavyks išvengti. Darbe ne visada bus lengva vykdyti senus pažadus, tad žengus nors vieną žingsnį, minėta linkme, išlis daug nemalonių prisiminimų, kuriuos įveikus atsivers naujos darbų galimybės. Saugokitės skersvėjų.

 
 

Skorpionas

Palankus laikas ieškoti naudingų ryšių, drąsiai galite imtis naujų darbų bei užbaigti senus. Kils minčių apie naują būstą, tačiau realybė nedžiugins, konkrečių rezultatų dar reikės palaukti. Nors įvykiai rutuliosis vėžio žingsniu, laikotarpis šis jums bus malonus, asmeniniame gyvenime akivaizdžios iniciatyvos imsis Jūsų partneris.

 
 Šaulys

Asmeniniame gyvenime vienišiai gali sutikti savo antrąją pusę. Būkite dėmesingi ir atkaklūs savo išrinktiesiems. Darbas klostysis gerai, finansiniai reikalai atsistos į pirmą vietą. Saugokitės kojų traumų.

 

 Ožiaragis

Jeigu šiek tiek pasuksite galvą rasite būdų kaip gauti papildomų pajamų. Kol kas netvarkykite svarbių piniginių reikalų. Užsimezgęs meilės romanas duos didelę aistrą, tačiau ilgalaikiams santykiams nepalankus ir net pavojingas laikas. Tinkamas laikas vykti į trumpas keliones.

 

  Vandenis

Jeigu pavyks elgtis racionaliai, nesikarščiuoti ir neskubėti priimti sprendimų, tai finansinė padėtis gali akivaizdžiai pagerėti, nes šio laikotarpio sėkmė susijusi su bendravimu ir bendradarbiavimu. Jeigu esate vieniši tikėtina, kad sutiksite žmogų, kuris jus labai sudomins.

 
 

Žuvys

 Nesimėtykite į kraštutinumus ir neskubėdami užbaikite pradėtus darbus. Apsispręskite kam teiksite pirmenybę, socialiniam statusui ar savo asmenybei, tobulėkite darniai, skirkite pakankamai laiko sau ir savo darbui. Asmeniniame gyvenime galimas trumpalaikis išsiskyrimas, naujoms pažintims periodas visiškai nepalankus.

  
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Grožio patarimai, kuriuos turėtų žinoti nuotaka!

Grožio patarimai, kuriuos turėtų žinoti nuotaka!

Citatos apie meilę

Citatos apie meilę

Vestuvės per Kalėdas – praktiška ar ne?

Vestuvės per Kalėdas – praktiška ar ne?

Banner