Banner

Ką žvaigždės žada 2021 metais? (Metų horoskopas)

Ką žvaigždės žada 2021 metais? (Metų horoskopas)

 

2021 Metalinio Jaučio ( Buivolo) metai, prasidės 2021.02.03 dieną 17 valandą Lietuvos laiku. Ateinančių metų spalvos – balta, pilka, sidabrinė, geltona. Siūloma, kad ateinantys metai būtų sėkmingi, juos sutikti pasipuošus minėtų spalvų rūbais ir pasipuošus papuošalais iš plieno, sidabro ir platinos. Metų skaičiai – 9 ir 1.Talismanas – Jaučio skulptūrėle. Metalinis jautis užsispyręs ir atkakliai siekiantis savo tikslo, darbštus, mėgstantis būti šeimoje. Štai kokių savybių iš Jūsų pareikalaus ateinantys metai.

 

Avinas

Žiemą priešingos lyties atstovų tarpe Jūs liksite nepastebėti, o štai vasaris labai palankus naujoms pažintims tiems, kurie neturi antros pusės, tad nesnauskite – Jūs ją (-į) galite sutikti bet kur ir tikėtina visam gyvenimui. Pavasarį turėsite daug intrigų, patirsite ir malonių akimirkų, viskas bus tarsi amerikietiški kalneliai. Vasarą viskas tekės įprasta vaga, jeigu neįsivelsite į atostoginį romaną, kuris pridarys daug rūpesčių ir visos malonios akimirkos bus labai greitai užmirštos. Rudenį ir žiemą, didesnį dėmesį skirsite savo antroms pusėms, šeimose vyraus harmonija. Viengungiai pradės vis aktyviau ieškoti savo antros pusės, galvoti apie šeimos pagausėjimą. Sutinkant 2021 metus pasistenkite namuose turėti jaučio statulėlę, pasipuoškite aukso spalvos rūbais bei papuošalais, labai tinkami ateinantiems metams masyvūs plieno papuošalai. 

 Jautis

Žiemą Jūsų gyvenime atsiras žmonės, kuriuos mylėjote arba tie, kurie Jus mylėjo. Šiuo laikotarpiu Jus tarsi stebėtojai matysite veidrodinį atspindį savo santykių su priešingos lyties atstovais. Pavasarį tarp naujų pažįstamų, vieniši Jūsų ženklo atstovai sutiks savo antrą pusę. Vasara – palankus laikas įsimylėjėliams, todėl kas suradote, savo antrą pusę nesnauskite – puikus metas tuoktis. Ruduo – porų, kurių santykiai kliba atminkite, jog būtent atviras pokalbis padės susidėti visus taškus Jus neraminančiose gyvenimiškose situacijose, meilės fronte įsivyraus ramybės laikotarpis. Naujus metus sutikite pasipuošę žalios spalvos rūbais, namuose turėkite jaučio statulėlę. Papuošalai geriausia masyvūs pagaminti iš sidabro arba plieno. 

Dvyniai

Žiemą venkite atsitiktinių pažinčių, o tie kas draugauja ne pirmus metus, pagalvokite apie santykių įteisinimą santuokos rūmuose. Pavasarį atsiras naujos pažintys, tačiau tikrai nebus su laiminga pabaiga. Vasarą – dažnai Jūsų santykiams kliūdys beprasmiai ginčai ir barniai. O štai ruduo žada permainas, tad jeigu norite išlaikyti darnius santykius Jūs turėsite ramiai aptarti susidariusią įtemptą situaciją. Per naujus metus pasipuoškite geltonos spalvos rūbais, aukso papuošalais. Reikia neužmiršti ir gintaro, kurio papuošalai saugo ne tik nuo negatyvių emocijų bet ir padeda pritraukti sėkmę. 

Vėžys

Žiemą teks išgyventi daug teigiamų emocijų, o pavasarį vienišius aplankys meilė, kurios dėka spinduliuosite teigiama energija ir gera nuotaika. Turintys antras puses gali būti nuvilti ir įskaudinti savo antros pusės, pasistenkite atleisti ir Jūsų santykiai vėl bus harmoningi. Vasarą naujos pažintys laukia tų, kurie aktyviai ieško savo antrosios pusės, o ruduo bus puikus laikas tarpusavio ryšiams stiprinti. Naujus metus sutikite pasipuošę sidabro spalvos rūbais, moterys pasipuoškite sidabro papuošalais. 

Liūtas

 Žiemą vienišų laukia emocijų kupinas gyvenimas lydimas naujų pažinčių. Pavasarį vienišiai, vis dažniau sučiups save flirtuojančius su priešingos lyties atstovais. Vasarą sugrįš į Jūsų gyvenimą seni gerbėjai išnaudokite šį laiką prasmingam bendravimui. Rudenį būkite kantrūs, nepykite ant mylimų žmonių, pasistenkite išmokti neįsižeisti dėl smulkmenų, teks peržiūrėti santykius, gal net atskirai pagyventi. Naujus metus sutikite pasipuošę auksinės spalvos rūbais, pasipuoškite auksiniais papuošalais.  

Mergelė  

Žiema – gali netikėtai atsirasti buvę gerbėjai apie kuriuos galbūt jau ir pamiršote, todėl teks pakoreguoti savo laisvalaikio planus. Pavasaris, jeigu esate vieniši, daug šansų žadantis laikas rasti tą vienintelį ar vienintelę. Vasara – naujų meilės pojūčių metas, norėsite būti priešingos lyties atstovų apsuptyje ir nei minutės negalėsite sėdėti namuose. Rudenį vis dažniau aplankys nusivylimai antra puse, pagalvokite ar duodate tiek kiek reikalaujate. Naujus metus sutikite pasipuošę pilkos spalvos rūbais, pasipuoškite papuošalais iš sidabro arba plieno. 

  Svarstyklės

Žiemą nenustebkite, kai atgis Jūsų jausmai žmogui su kuriuo galvojote, jog viskas baigta, mažiau analizuokite ir priimkite likimo siunčiamas dovanas. Pavasarį užsimezgusios naujos pažintys greitai įsuks į meilės romaną. Vasarą – kelionėje galite sutikti seną savo draugą (-ę) ir patys nepajusite, kaip įsiliepsnos meilė. Rudenį santykiuose su antrąja puse ne eksperementuokite, klausykitės proto balso. Naujus metus sutikite pasipuošę sidabro spalvos rūbais, o sidabriniai aksesuarai padarys Jus nepakartojamais.  

Skorpionas

Žiemą vieniši šio ženklo atstovai išgyvens pavydą, nes juos dominantis žmogus per mažai rodys dėmesio. Pavasarį vieniši bus apsupti priešingos lyties atstovų ir pasirinkti tą vienintelę ar vienintelį bus gana sudėtinga. Vasarą ilgai draugaujančių porų dailiosios lyties atstovės, gali sulaukti sužadėtuvių žiedo, rudenį būsite mylimi ir laimingi. Sidabrinė spalva sutinkant Naujus metus neš Jums sėkmę.

 Šaulys

Žiemą santykiuose siekite aiškumo, tuomet lengvai viską išspręsite. Pavasarį svarbu nepasiduoti iliuzijoms bendraujant su antąja puse, nesivelti į intrigas Vasarą asmeniniuose santykiuose, Jūsų žavesys sužavės ne vieną priešingos lyties atstovą, laukia gražus ir meilės kupinas laikas. Rudenį svarbiausia pagerinti tarpusavio santykius, kurie atostogų metu pašlijo, mažiau reikalaukite, daugiau duokite savo gyvenimo palydovui ir Jūsų santykiuose įsivyraus ramybė. Šauliai turėtų pasipuošti plieno spalvos rūbais sutikdami Naujuosius bei plieno spalvos papuošalais.

 Ožiaragis

Žiema bus sudėtinga, nesitikėkite, kad išvengsite tam tikrų klaidų ir pagundų. Pavasarį – naujos pažintys, atneš tik nusivylimą. Vasarą bus iliuzijų dėl meilės, būkite atsargesni. Rudenį vienišiems šio ženklo atstovams žvaigždės suteiks šansą, nesibaiminant, atskleisti savo jausmus ir slaptas svajones. Ožiaragiui pilka spalva – favoritė sutinkant 2021 metus.

  Vandenis

Žiemą santykiuose su antra puse įsivyraus švelnumo ir tarpusavio supratimo atmosfera. Pavasarį, jeigu vis dar esate vieniši susipažinti su antrąja puse padės netikėti susitikimai ir romantiški pasimatymai. Vasarą – jausite padidėjusią trauką meilės nuotykiams ir stiprioms emocijoms. Ruduo vienišiams žada daugybę netikėtų pažinčių, tik nedarykite nieko, kam priešinasi širdis, nuojautos įspės ar meilė tikra. Naujų metų išvakarėse, pasipuoškite plieno spalvos rūbais, papuošalai masyvūs pagaminti iš plieno.

Žuvys

Žiemą emocijos nepastovios, vis kamuos abejonės ar tai tikrai tas žmogus Jūsų gyvenime. Pavasaris puikus laikas tarpusavio santykiuose, todėl džiaukitės kiekviena gyvenimo akimirka. Vasarą jeigu esate dar vieniši, pasikliaukite savo intuicija ir įgysite realią galimybę sutikti savo gyvenimo meilę, o rudenį turite būti itin diplomatiški su savo antrąja puse, stenkitės neprovokuoti konfliktų. Naujų metų spalva pilka, sidabrinė.

 

  

Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje

Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Banner