Banner

Spalio mėnesį meilė bus palanki gimusiems po Vėžio ženklu. Meilės ir santuokos horoskopas (2020)

Spalio mėnesį meilė bus palanki gimusiems po Vėžio ženklu. Meilės ir santuokos horoskopas (2020)

Venera spalio pražioje bus dar Liūto ženkle, spalio 2 dieną Venera pereis į Mergelės ženklą, šiame ženkle Veneros raiška gana kopleksuota, užspaudžianti Venerai būdingą jausmingumą, viską nukreipdama darbo, tvarkos ir racionalumo link. Spalio 28 dieną Venera pereis į Svarstyklių ženklą, ir liks iki mėnesio pabaigos padėdama kurti grožį ir harmoningus santykius.

 

 

 
Avinas

Šis periodas Jums atneš sėkmę meilėje, tik sugebėkite rasti tinkaus žodžius jausmams išreikšti ir stenkitės tinkamai juos realizuoti. Dalykite gerumą aplinkiniams netaupydami ir negailėdami vidinės šilumos. Grąža bus milžiniška. Nesivelkite į ginčus, daugiau ilsėkitės. Būkite atidūs tvarkydmi finansius dokumentus, jeigu planuojate apie paukštinimą galite drąsiai kreiptis į vyresnybę, s profesiją.aukštinimą šį mėnesįdaugiau laiko praleiskite gryname ore, stenkitės gerai išsimiegoti, jeigu norite išvengti galvos skausmo, mokėkite kaitalioti darbą ir poilsį, tada jūsų savijauta bus puiki.

 
 Jautis

Jus kamuos ypač dideli troškimai, pradėti ką nors svarbaus, reikšmingo, norėsite iš esmės atnaujinti savo gyvenimą, todėl nutraukti ryšius su senais partneriais neskubėkite nes, užmegzti ilgalaikius meilės ryšius šiuo metu, nėra palankus periodas. Stenkitės neišlaidauti, o kuo efektyviau naudoti jau turimus resursus. Profesinėje srityje laukia įvertinimas, jei ieškote darbo, galite būti pakviesti į seniai svajotą vietą. Daugiau judėkite, juk ilgi pasivaikščiojimai tikrai jums išeis į naudą, stiprinant organizmą bei atgauti jėgas po sunkios darbo dienos.

 

Dvyniai

Asmeniniai santykiai patirs lūžį, jei taip nutiko nebandykite sulaikyti antros pusės. Susitaikykite su tuo kas vyksta, ir pavyks pereiti dar vieną jums paruoštą kliūčių ruožą. Palanku vykti į keliones, sudaryti verslo sutartis. Džiugins finansiniai reikalai, galite gauti papildomų pajamų arba imsitės laikino papildomo darbo. Laikas pagalvoti apie naujus mokslus, ar dažniau atsiversti gyvenomo išminties kupinas knygas. Saugokitės rankų ir pirštų traumų, daugiau laiko skirkite sau bei savo poilsiui.

 
Vėžys

Gali lydėti baimė, nerimas, vis dėlto imsite atsigauti. Tai palankus mėnuo meilei, šiuo laikotarpiu sutiktas žmogus jums žada tvirtus ir gražius jausmus. Darbe teks plušėti ir įkopti ne į vieną aukštą kalną, darbai eisis sunkiai, kartais tai bus dėl aplinkinių nepareigingumo, kartais dėl jūsų pačių nenoro vargintis. Pasrūpinkite sveikata palankus laikas vandens ir SPA procedūroms, tačiau neužmirškite, kad tik teigiamos emocijos yra jūsų sveikatos pagrindas.

 

Liūtas

Asmeniniai santykiai patirs lūžį jei antroji pusė susiruošė išeiti, nebandykite jo sulaikyti, o jei į jūsų gyvenimą atėjo naujas žmogus, jis gali būti jums skirtas likimo. Gana neramus fonas lydės ir darbe ypač susijusiame su finansais bei finansinių dokumentų tvarkymu, neaštrinkite situacijos naujais konfliktais o įdėkite daugiau jėgų, kad rastumėte su pasauliu taikesnį, nuoširdesnį santykį, nepatartina imtis naujų darbų, verčiau užbaikite tai, ką jau esate pradėję. Gal ir nepulsite aktyviai sportuoti, tačiau daugiau laiko praleisite gryname ore, užsukite į baseiną.

 
Mergelė  

Nemažą palaikymą gausite iš draugų, lengvai seksis užmegzti naudingas pažintis, malonių staigmenų pažers ir jūsų antroji pusė, atminkite, jog būtent šiuo periodu jums svarbu pasitikėti ir vystyti jums rodomus jausmus. Darbe rizikingus sprendimus atidėkite ateičiai, galite pridaryti klaidų ir patirti nuostolius. Meditacija, joga vandens procedūros bei pasivaikčiojimai gamtoje, sutiprins jūsų pasitikėjimą savo jėgomis.

 

 
  Svarstyklės

Asmeniniame gyvenime susikurkite šventę, jei mylimas žmogus pasyvus nebijokite imti iniciatyvą į savo rankas. Svarbiausia, kad abiems būtų gera. Gana sudėtingai formuosis ryšiai su užsieniu ir tik teisingai pasirinkta kolektyvinio darbo kryptis, idėjinis šio darbo atnaujinimas padės pasirūpinti savimi, saugokite savo inkstus, venkite koloringo maisto, kuris apkrauna kepenų darbą.

 

 
 
 

Skorpionas

Asmeninis gyvenimas nušvis naujomis spalvomis, šis mėnuo įneš daug romantikos bei netikėtumų. Darbe sulauksite teigiamo darbo įvertinimo, gal būt net ir finansinio paskatinimo. Rezultatai priklausys nuo jūsų, daugiau dėmesio teks skirti smulkioms, tačiau būtinoms pareigoms atlikti. Jei planuojate ką nors įsigyti ar investuoti, pirmiausia išsitirkite rinką, pasidomėkite investvimo galimybėmis. Dažniau būkite gryname ore, daugiau laiko skirkite dvasiniam tobulėjimui, pašaukimo suvokimui tam padės meditacija ir vidinė ramybė.

 
 Šaulys

Asmeniniame gyvenime vyrauja slogutis, kurį laiką pailsėkite vienas nuo kito, nors meilė, grožis ir džiaugsmas dabar ypač svarbūs. Būsite energingi, kūrybingi, sulauksite daug naudingų pasiūlymų iš užsienio partnerių, pajamos bus stabilios, nepalnkus laikas tvarkyti finansinius reikalus, net nepradėkite to daryti, nes rizika bus didelė. Dažniau būkite gamtoje čia ramybėje pavyks jums atgauti vidinę pusiausvyrą. Saugokitės kojų traumų. Labai palankios šiuo metu vandens procedūros.

 Ožiaragis

Esate stiprūs, bet šiek tiek apleisite asmeninį gyvenimą, tačiau antroji pusė bus supratinga. Daugiau dėmesio skirkite sau, pasirūpinkikite išvaizda sielos reikmėmis. Nerimauti vers laukiantys darbai ir išūkiai, tačiau prieš startą visada būna neramu. Daug ką pasieksite ne tik sunkaus kryptingo darbo dėka, bet ir nauju požiūriu į darbą. Venkite žmonių, gyvenančių liūdesio bei nesėkmės vizijose, palankus periodas atlikti vandens grūdinamosi, sveikatinimo procedūras, leiskite sau atsipalaiduoti tam naudojant jogą.

.

 

  Vandenis

Tikrą galvos skausmą jums kels antroji pusė, svajotojas ir negalintys nieko pasiūlyti, tik danguje spindinčias žvaigždes, arba užkietėjęs verslininkas, kurių galvoje sukasi aibė projektų. Kad ir kaip būtų, jums belieka susitaikyti ir mylėti jį tokį, koks jis yra. Profesinėje srityje Fortūna gali apdovanoti pajamomis. Tinkamas laikas naujos veiklos pradžiai. Gali atsirasti naujas pajamų šaltinis. Nenustebkite jeigu pradėsite ruoštis naujam virsmui, šiuo metu pokyčiai jums labai reikalingi, venkite skersvėjų, daugiau būkite gryname ore, gera nuotaika bei teigiamas požiūris į aplinką padės neprarasti pusiausvyros bei apsaugos nuo emocinio išsekimo.

 

 

 
 

Žuvys

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, užmegsti nauji santykiai bus ilgalaikiai, tikėtina, kad jie peraugs į tvirtą santuoką. Užgrius darbų lavina, teks pasirašyti ne vieną šūsnį dokumentų, atsakyti į aibę laiškų, reikalai bus sėįkmingi, turėsite šansą gauti tai, ko jau seniai siekiate, jausitės ypač kūrybingi, nes tai gilaus dvasinio atsinaujinimo metas jums. Finansinė situacija išliks stabili, jeigu neinvestuosite į nekilnojamą turtą, pasistengite daugiau judėti, juk sportas ir gera nuotaika jūsų sveikatos pagrindas.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Justina ir Elvinas. Rock‘n roll jaunieji klasikinio džiazo fone

Justina ir Elvinas. Rock‘n roll jaunieji klasikinio džiazo fone

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner