Banner

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

 

Rugsėjo mėnesio pradžioje Venera judės Vėžio ženklu, kuri bus nepalankiai aspektuota. Todėl jausmų srityje poros sutiks daug dramatiškų situacijų. Nuo rugsėjo 7 dienos Venerai perėjus į Liūto ženklą, ji taps ugninga ir aistringa, ši Veneros pozicija taps palankia meilei ir kūrybai.

 

 

 
Avinas
Saiko jausmo nebus, kai jo labiausiai reikės, todėl daug energijos darbe išvaistysite vėjais. Vienišų laukia ilgalaikės įdomios ir intriguojančios pažintys. Saugokitės traumų prie vandens telkinių.
 
 Jautis

Netikėtai prasidėjęs meilės romanas bus ilgas, nevaržantis laisvės. Priimkite su dėkingumu jums siunčiamas likimo dovanas, kai sulauksite malonios žinios ar kvietimo. Nors darbe viskuo lengvai susižavėsite, jus įtikinti priimti sprendimą bus sunku. Svarbesnės nuomonės priimant sprendimą už jūsų nebus. Saugokitės peršalimo ligų.

 

Dvyniai

Antros pusės paieškos teigiamų rezultatų neduos. Kaišiodami nosį visur, netikėtai atsitrenksite į tuos, kurie nori sužinoti šį tą apie jus, tačiau viskas ir klostysis gerai ir turėsite ne vieną galimybę įsitikinti, kad gyvenimas jus myli. Saugokitės skersvėjų.

 
Vėžys

Jeigu ryšiai su artimu žmogumi prigesę, tinkamas metas juos atgaivinti. Jei darbe jūs jaučiatės komandos dalimi ir manote, kad dėl bendražygių padarysite, net tai ko nepadarytute dėl savęs,-esate savo vietoje. Palankus laikas dirbantiems socialiniame sektoriuje.

 
Liūtas

Vienišiems teks rinktis net iš kelių pretendentų į jūsų širdį. Svarbesnės nuomonės, sprendžiant darbo ar buities galkvosūkius už jūsų nuomonę nebus. Džiaugsmą jums dovanos sutikti žmonės – būkite jiems dėkingi ir nepaleiskite. Galimi nugaros skausmai.

 
Mergelė  

Susižavėję antra puse, daug išlošite gaudami daug naujų pasiūlymų, išvykų, džiugių naujienų. Komandiniame darbe pasistenkite būti lankstesni, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, nes tik dirbdami komandoje pasieksite norimų rezultatų. Saugokitės žarnyno infekcijų.

 

 
 Svarstyklės

Sunkoka bus sukurti santykių darną, nes prieštaravimų bus daugiau nei bendrystės. Visi šiuo laikotarpiu pradėti darbai, garantuoja sėkmę ateityje, pagaliau bus įvertintos jūsų pastangos. Pats laikas apsilankyti pas gydytoją dėl sveikatos profilaktinio patikrinimo.

 
 
 Skorpionas

Meilės fronte viskas tekės įprasta vaga. Pasistenkite apdairiai elgtis su pinigais, neleiskite veltui nė vieno euro, nes būsite labiau linkę išlaidauti nei kaupti. Gali kilti minčių keisti darbą ar išeiti ilgalaikių atostogų. Jeigu nepradėjote sportuoti pats laikas pradėti.

 

 
Šaulys

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, tik pasistenkite nepainioti asmeninių santykių su darbu, džiaukitės savo sėkme ir pasistenkite pradžiuginti tuos, kuriems ne taip gerai sekasi. Įvykiai apie jus suksis tarsi švytuoklė, nuo pakilimo aukštyn iki kritimo žemyn. Pasaugokite sveikatą, ypač jeigu turite polinkį į priklausomybes.

 

Ožiaragis

Asmeniniame gyvenime laiku išsakyti komplimentai sutieks vidinę ramybę, o jei pageidaujate tapti popiuliariu tarp draugų nesnauskite bendraukite. Darbe pamažu viskas grįžta į įprastą darbo ritmą. Galimos kelių traumos.

.

 

 Vandenis

Vieniši sulauks ypač daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų, tad jeigu neplanuojate rimtų įsipareigojimų, nedalykite daug žadančių užuominų. Tiems kas dirba mėgstamą darbą ir tiki tuo, ką daro - lydės sėkmė.

 

 
 Žuvys

Geras laikas ieškoti naujų partnerių, nauja partneryste bus gana perspektyvi, todėl pasistenkite pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis, santykiai su kolegomis ir vadovais bus taikūs, palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner