Banner

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)
 
Venera rugpjūčio mėnesio pradžioje bus Dvynio ženkle – iki rugpjūčio 7 dienos, šioje pozicijoje Venera skatina lengvus, tačiau kiek paviršutiniškus santykius. Rugpjūčio 7 dieną Venerai perėjus į Vėžio ženklą, ji skatins gilesnius, nuoširdesnius, nors ir kintančius jausmus. Geras laikas sutelkti šeimą, pradėti vaiką.

 

 
Avinas

Įtemtas periodas ir karminių pamokų metas. Gali pasitaikyti keistų situacijų, kurias bus sunku paaiškinti logiškai. Šiuo metu iššūkius reikia priimti, o ne nuo jų trauktis. Atkreipkite dėmesį į fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
Jautis

Nesipriešinkite praeičiai, įsiveržusiai į dabartį. Kai kas iš ten padės geriau save išreikšti. Nesuklysite grįžę prie pamiršto pomėgio, ryžęsi tęsti nebaigtą kūrinį, projektą. Namuose šis  periodas nepalankus remonto darbams. Galite turėti išlaidų susijusių su sveikata.

 

Dvyniai

Bręsta rimtas pokalbis su mylimu žmogumi, jeigu esate nusiteikę santykius išsaugoti, būkite nuolaidesni, neteikite kategoriškų reikalavimų ar vertinimų. Atkreipkite dėmesį į savo fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
 
Vėžys

Bus sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, jus daug kas erzins, kai kurios situacijos gali visai išmušti iš pusiausvyros. Pasistenkite padėti antrai pusei įgyvendinti jos siekius. Į viską reaguokite paprasčiau, nedarykite iš kiekvienos smulkmenos tragedijos, nors asmeniniame gyvenime ir jausite dėmesio stygių. Saugokitės peršalimo ligų.

 
 
Liūtas

Meilės srityje didelių laimėjimų gal ir nebus. Turintiems antras puses – kai ką svarbaus jums primins šeimos nariai. Kai ką teks pakeisti, kad įsivyrautų harmonija. Spręsdami problemas neįsisukite į uždarą ratą. Pasikliaukite pasiūlymais ir žiniomis tų, kurie žino daugiau. Saugokitės apsinuodijimų maistu.

 

Mergelė  

Puikus laikas paanalizuoti savo jausmus, pasvarstyti ar esate patenkinti tuo, ką turite. Geriau pažinę savo poreikius, lengviau rasite atsakymus į kylančius klausimus.

 

 
Svarstyklės 

Palankus laikas kūrybinei veiklai bei būti viešumoje. Didelė tikimybė gauti įdomių pasiūlymų susijusių su pagrindine veikla ir pomėgiais. Naujiems meilės romanams dar ne laikas. Saugokitės traumų.

 
 
Skorpionas 

Į ateitį, ieškantiems antros pusės, žvalgytis kol kas beprasmiška, palaukite geresnių laikų, o šį mėnesį apsiribokite senomis pažintimis.

 

 
Šaulys

Jūs vėl pajutote tvirtą pagrindą po kojomis, bet  užuot džiaugęsi esama situacija galite susikurti problemų. Pasirūpinkite tais, kurie savimi pasirūpinti neįstengia. Šiek tiek altruizmo suteiks naujų jausminių atspalvių.

 

Ožiaragis

Bet kokie bandymai save stabdyti nieko gero neduos, tad drąsiai vykdykite tai, kam anksčiau nesiryžote. Tarpusavio santykiai bus tarsi veidrodis, nes dėmesio sau sulauksite tiek, kiek patys jo rodysite.

 

Vandenis

Didelis permainų metas. Nors permainos kelia stresą, šiuo metu jos vis geriau nei sąstingis. Pasistenkite nuolat tobulėti. Asmeniame gyvenime laikykitės aukso vidurio. Būkite pareigingi, taktiški.

 

 
Žuvys 

Asmeniniame gyvenime reikės būti atidesniems, pastebėti antros pusės emocijas. Palankus laikas stiprinti santykius šeimoje  o neturintiems antros pusės – jos ieškoti.

 
 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner