Banner

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)
 
 
 

Visą mėnesį Venera judės Dvynio ženklu. Šioje pozicijoje Venera kuria lengvumo, paprastumo, įvairumo namuose ir aplinkoje poreikį. Labai svarbu, kad šiuo laikotarpiu nebūtumėte lengvabūdiški ir nekeistumėte partnerių.

 

 
Avinas

Avinai nebus linkę ieškoti savo antrosios pusės. Tegul praeitis apraizgyta emocijų voratinkliais padeda išgydyti senas žaizdas, išlaisvina  senas paslaptis. Naujos veiklos nereikėtų imtis. Tiesiog tęskite įprastus darbus.Sveikata pagerės, atsiras daugiau jėgų, net atrodysite jaunesni. Spinduliuosite optimizmu ir laime.

 
 
 
 
 
Jautis

Antra pusė gali užminti ant senos žaizdos, todėl teks vėl iš naujo pakartoti pamirštą gerų santykių pamoką.Darbui ir karjerai laikas ne pats palankiausias, todėl tam,  kad darbai vyktų sklandžiai, kolektyve reikės gerų tarpusavio santykių.  Didelių sveikatos problemų nekils. Kasdien gerkite daug vandens.

 

 

 

Dvyniai

Netikėtai prasidėjęs romanas suteiks daug vilčių, nors šiuo metu reikėtų susitelkti ne į galutinį tikslą ir net  ne į tai, kas bus vėliau, o į etapus, vedančius to tikslo link. Jūsų planai pagerinti materialinę padėtį yra sveikintini, tačiau galutinio rezultato dar reikės palaukti. 

 
 
 
 
 
 
Vėžys

Nors ir labai norėsis, tačiau dabar ne metas atverti širdį priešingos lyties atstovams. Netinkamas laikas darbo ir karjeros reikalams tvarkyti.Reikėtų atkreipti dėmesį į sveikatą – būsite jautrūs ir pažeidžiami. Turėtumėte daugiau laiko skirti poilsiui. Tinkamas metas lankyti jogos užsiėmimus, medituoti. 

 
 
 
 
 
Liūtas

Galite jaustis taip, tarsi mažai kam rūpite – šiuo metu tai normalu, nes dabar toks jūsų gyvenimo etapas, kai geriau rinktis vienatvę. Jei pajusite, kad darbas tampa rutina, į jį pažvelkite kūrybiškai. Sveikata bus puiki,  būsite energingi, džiaugsitės ir mėgausitės gyvenimo malonumais.

 

 
 
 

Mergelė  

Šiuo laikotarpiu kolegos ir draugai atstos jums šeimą – į šias pastangas jūs žvelgsite geranoriškai, kol jie rūpinsis jumis ir nemins ant senų žaizdų. Geras laikas apmąstyti visas savo karjeros galimybes, baigti pradėtus darbus. Rimtų sveikatos problemų  neturėsite, tik gali šiek tiek trūkti energijos.

 

 
 
 
Svarstyklės 

Vienišas Svarstykles gali aplankyti labai stiprus meilės jausmas. Tikėtina, kad tas jausmas bus vienpusis ir su mylimu žmogumi juo pasidalyti neteks. Reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą. Darbe jūsų laukia daug įvairių nutikimų, gali gluminti darbų gausa. Todėl darbus patartina susiplanuoti – bus mažiau chaoso. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. 

 

 
 
 
Skorpionas 

Susituokusių porų laukia malonus laikas, daug aistringų vakarų, tačiau gali kilti problemų derinant mylimųjų  ir draugų reikalavimus. Netinkamas laikas bendradarbiauti su kitomis įmonėmis. Šiuo metu baikite pradėtus darbus. Turėsite šiokių tokių sveikatos problemų. Lėtinkite tempą, ribokite protinį darbą. Būtinai sveikai maitinkitės.

 

 
 
 
Šaulys

Poros, susidūrusios su santykių nesklandumais, gali pradėti pyktis dar dažniau, todėl nevenkite pasikalbėti apie paslaptis ir panagrinėti temas, kuriomis nedrąsu kalbėti.Darbo ir karjeros reikalai klostysis puikiai. Viskas vyks pagal planą, tvarkingai. Sveikata daug problemų nekels, tačiau dėmesio pareikalaus.

 

 
 
 
 
Ožiaragis

Romantiškas tarpusavio santykių atspalvis išnyks. Jūsų antroji pusė nebus linkusi ieškoti kompromisų.  Darbus stenkitės atlikti kruopščiai ir laiku. Rimtesnių problemų jūsų sveikata nekels. Galite jausti sumažėjusį pasitikėjimą savimi.

 

 
 
 
 
Vandenis

Meilės reikalai klostysis neblogai, jeigu abu partneriai sugebės santykius pakreipti tinkama linkme. Siekti karjeros – ne pats geriausias laikas. Viskas, kas vyks darbinėje aplinkoje, jus erzins, bus daug nesusipratimų. Numatytą operaciją geriau atidėti. Sportuokite, nepamirškite grūdinimosi procedūrų. 

 

 
 
 
 
Žuvys 

Gali kilti sunkumų su antrosiomis pusėmis. Nesusituokusioms poroms iškilę nesklandumai trukdys būti kartu, tarp sutuoktinių vyraus šaltumas, abipusės meilės stygius. Darbe galimi pasikeitimai, konfliktai, didelis sukrėtimas, įvairios kliūtys, neleidžiančios atlikti darbo kokybiškai. Saugokitės avarijų ir kliūčių kelyje.

 

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner