Banner

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)
 
 
 

Venera mėnesio pradžioje bus Dvynio ženkle, o nuo gegužės 13 dienos iki mėnesio pabaigos ji judės reveransu. Jausmuose įsijungs atbulinis bėgis – santykiai gali pasirodyti ne tokie, kokių tikėjotės. Naujų santykių kurti šiuo metu taip pat nepatartina.

 

 

 

 
Avinas

Neišvengsite rimtų asmeninio gyvenimo pokyčių. Galbūt sparčiai megsis nauji santykiai, o gal palengva ir seni įgis teigiamą pagreitį. Mėnesio pradžioje – puikios dienos dirbantiems namuose. Daugiau laiko skirkite savišvietai, dvasinėms praktikoms, poilsiui.

 
Jautis

Jauskite ribas  artimiems šeimos nariams duodami pastabas – jie turi savo nuomonę ir jos laikysis. Būsite labai aktyvus, darbingi, kupini kūrybinių idėjų – tik ne visas jas pavyks įgyvendinti. Daugiau laiko skirkite poilsiui bei savišvietai.

 

Dvyniai

Pažinčių ir kūrybinių susitikimų metas. Tai puikus laikas savišvietai, seniai atidėtų darbų užbaigimams. Saugokitės skersvėjų, gražus oras dar apgaulingas.

 
 
Vėžys

Neatverkite širdies pirmam sutiktam žmogui. Gali būti, kad kažkam slapta patinkate ir to nežinote, tačiau aplinkiniams tai ne paslaptis. Dirbdami namuose planuokite dienotvarkę – šiuo metu pasiekti rezultatai duos pelną ateityje. Prisiminkite, kad  kiekviena nauja diena yra naujas iššūkis ir, be abejo, naujos galimybės. 

 
Liūtas

Venkite  konfliktų  asmeniniame gyvenime – tegul santykiai teka įprasta vaga. Teks kuriam laikui atidėti planuotus stambius pirkinius. Laikotarpis tuščias – nepatartina imtis naujų darbų. Palankus laikas pradėti sportuoti.

 

Mergelė  

Nepalankus metas  permainoms. Teks daug ir atkakliai dirbti – vieno darbo nespėsite padaryti ,o jau kitas lips ant kulnų. Išmokite paprašyti pagalbos, o ne vieni tempti sunkią naštą. Darbdaviai įvertins jūsų darbštumą ir dalykiškumą. Daugiau laiko praleiskite gamtoje – atminkite, jog grynas oras yra geriausia priemonė nuo streso.

 
 
Svarstyklės 

Bendraudami su aplinkiniais būkite paprasti ir ištikimi, puoselėkite o ne griaukite esamus santykius. Tai pakankamai kūrybinga, tačiau reikalaujanti didelių pastangų savaitė. Sėkmė lydės dirbančius žiniasklaidoje. Pataupykite, neišlaidaukite mažmožiams ir ne pirmos būtinybės dalykams. Pats laikas pagalvoti apie sportą gamtoje – galite pradėti nuo spartaus ėjimo.

 
Skorpionas 

Asmeniniai santykiai tekės įprasta vaga. Pagaliau bus įvertintas jūsų darbas – aplinkiniai žavėsis jūsų darbštumu. Tikėkite komplimentais, nes tikrai esate to verti. Teks daugiau nei įprastai rūpintis savo šeima. Pasaugokite savo sveikatą – labai tikėtina, kad galite patirti traumą.

 
Šaulys

Asmeninio gyvenimo kelias bus grįstas jausmais. Jūs vėl pajusite tvirtą pagrindą po kojomis – mokslas, darbas, visuomeniniai reikalai pakryps gera linkme. Viskas vyks daug sklandžiau. 

 
 
 
 
Ožiaragis

Asmeniniai santykiai bus puikūs, nesusipratimai su antra puse bus greitai sprendžiami teigiama linkme. Geras laikas naujų darbų pradžiai, nors greta gali persekioti neužbaigti darbai. Viską gerai suplanavus sėkmė jums šypsosis. Palankus laikas atlikti sveikatinimo procedūras gamtoje. 

 
Vandenis

Asmeniniai santykiai bus banguoti – tai pyksitės, tai taikysitės. Būkite pakantesni vienas kito atžvilgiu. Darbe gausite šansą parodyti, ko esate verti. Priimkite visus iššūkius – tai padės jums tobulėti profesinėje srityje. Puikus kūrybingas laikas. Saugokitės kojų lūžių.

 

 
Žuvys 

Asmeniniai santykiai tekės įprasta vaga. Šeimyninė rutina jums teiks saugumo ir ramybės jausmą. Visa galva pasinersite į darbą – tai svarbių sprendimų metas. Saugokite savo sveikatą – daugiau ilsėkitės, būkite gamtoje.

 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner