Banner

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!
20 metų žurnalas „Santuoka.lt“ džiugina ir lengvina būsimų jaunavedžių švenčių planavimą, padeda patarimais, naujienomis ir plačiu paslaugų teikėjų kontaktais. Buvusios nuotakos, dalinasi tikromis vestuvių istorijomis taip parodydamos kokios vestuvės gali būti įvairios, nestandartinės ir kiek galima pasirinkti naujų įdėjų savo šventei, dalinasi patarimais...

 

 
Štai šį rugsėjį pasaulį išvydo ir jubiliejinis žurnalo SANTUOKA.lt numeris, kurį einantys registruoti santuoką būsimi jaunieji pasiims registracijos vietoje, o kiti lengvai, tiesiog neišeinant iš namų, gali užsisakyti ir naujas numeris bus pristatytas nurodytu adresu. 
 
„Fleur De La Passion“ kvapas gaivins ir saulės spinduliais pažirusios greifruto ir mango natos primins pirmąjį bučinį...  O nuostabūs šeimos židiniai jau kurs jaukumą širdyse laukiant tos išsvajotos šventės... Tai prabangių automobilių, auksu tviskančių žiedų, svaiginančių mergvakarių idėjų ir vietų gausuma, tai tik maža dalis, to, ką gali nuotaka atrasti sau, savo būsimam vyrui ir šventei – tai nuostabiai Vestuvių šventei.
Linkime malonaus skaitymo, savo geriausių paslaugų teikėjų atradimu, kontaktų gausumos, idėjų ir svajonių šventės kūrimo. 

 

Norit užsisakyti naują žurnalo SANTUOKA.lt numerį? Tik reikia pausti ant nuotraukos, užpildyti formą ir ne už ilgo jau laikysite jį rankose!

 
 
Šaltinis Santuoka.lt
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?

Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?

Banner