Banner

Mergvakario žaidimai – 10 nebanalių idėjų!

Mergvakario žaidimai – 10 nebanalių idėjų!
 
Mergvakaris – tai ypatinga draugių šventė, kurios metu būsima nuotaka atsisveikina su viengungės statusu ir kartu su geriausiomis draugėmis pasidžiaugia artėjančiu nauju gyvenimo etapu – šeimos sukūrimu. Paprastai mergvakarį planuoja artimiausios nuotakos draugės, sesės ar net pusseserės – merginos, kurios geriausiai pažįsta nuotaką ir puikiai žino, kokios šventės ji norėtų. Šiandien mergvakariai organizuojami patys įvairiausi – nuo nutrūktgalviškos kelionės į Las Vegasą iki romantiškos draugių fotosesijos paplūdimyje. Dažnai mergvakario programa paįvairinama ir įvairiais smagiais žaidimais. Gerai apgalvoti, individualizuoti ir originalūs mergvakario žaidimai yra nuostabus būdas praleisti mergvakario dieną, nes jie nereikalauja didelių išlaidų ir parodo nuotakai, jog jos draugės tikrai stengėsi sukurti jai įsimintiną dieną.  Taigi, kokie mergvakario žaidimai tikrai maloniai nustebins Jūsų draugę ir suteiks šventei ypatingo žavesio?
 

Atsisveikinimas su pavarde

 
Šio žaidimo esmė – pasitelkus 4 gamtos stichijas pagerbti ir atsisveikinti su merginos mergautine pavarde. Tam, kad žaidimas būtų įdomesnis ir užimtų daugiau laiko, patariama kiekvieną atsisveikinimą daryti vis kitoje vietoje.  Pirmiausia vyksta atsisveikinimas su pavarde oro stichijos pagalba. Nuotaka gali būti nuvedama ant kalvos, skardžio ar kitos aukštos vietos, ant helio baliono nuotaka markeriu užrašo savo mergautinę pavardę ir ištarusi kelis atsisveikinimo žodžius, paleidžia balioną į dangų. Tuomet su pavarde atsisveikinama ugnies pagalba – ant lapelio užrašoma pavardė ir ji sudeginama.  Žemės pagalba su pavarde atsisveikinama – kai ant kokio daikto (akmens, lapelio ar kt.) būsima nuotaka užrašo savo pavardę ir užkasa tą daiktą į žemę. Na ir galiausiai vyksta atsisveikinimas su pavarde vandens stichijos pagalba – nuotaka nusivedama prie vandens telkinio (upės, ežero), ant popierinio laivelio užrašoma mergautinė pavardė ir laivelis paleidžiamas į vandenį. Šį žaidimą galite žaisti visos mergvakario dienos metu, įterpdami atsisveikinimo etapus tarp kitų pramogų, susiedami su tam tikromis konkrečiomis vietomis – taip mergvakario programa atrodys labiau apgalvota.
 

Mylimojo vardo nesakyk

 
Prieš pradėdamos mergvakario dienos programą iškelkite nuotakai ultimatumą – visą dieną neištarti savo būsimo vyro vardo. Iš pažiūros gana paprasta užduotis dienos eigoje atrodys tiesiog neįmanoma – juolab, jog Jūs turėsite nuolat provokuoti būsimą nuotaką, primindamos tam tikrus smagius įvykius ar klausdamos su jaunikiu susijusių dalykų. Kiekvieną kartą nuotakai ištarus savo būsimo vyro vardą, skirkite jai nuobaudas – tam tikras užduotis arba atimkite vieną iš jai priklausančių daiktų. Taip pat prieš šį žaidimą galite nuotakai duoti krepšelį su saldainiais ir kiekvieną kartą jai ištarus jaunikio vardą, galite iš jos atimti po vieną saldainį, o kiekvieną kartą kai ji nepasiduoda Jūsų provokacijai, galite ją apdovanoti papildomais saldainiais. Taip dienos pabaigoje bus lengviau suskaičiuoti, kiek kartų nuotaka prasižengė.
 
 

Ar gerai pažįsti savo būsimą vyrą

 
Prieš mergvakarį pateikite jaunikiui klausimus, apie jo pomėgius, rutiną, svajones ir pan. Pagal šiuos klausimus sudarykite klausimyną nuotakai tam, kad galėtumėte įvertinti ar nuotaka gerai pažįsta jaunikį ir tikrai yra pasiruošusi santuokai. Tam, kad žaidimas būtų smagesnis ir įdomesnis klausimus nuotakai galite pateikti kryžiažodžio forma.  Taip pat galite surengti „TAIP ARBA NE“ tipo žaidimą – kuomet jūs uždavinėsite nuotakai uždaro tipo klausimus.
 

Atspėk įvykį

 
Tai sentimentalus žaidimas, paremtas smagiais draugių prisiminimais. Į dėžutę sudėkite įvairius sentimentalius daiktus, nuotraukas, CD įrašus, kurie primintų tam tikrus su kiekviena iš mergvakaryje dalyvaujančių merginų nutikusius įvykius, smagius nutikimus. Nuotaka iš dėžutės turės ištraukti po vieną daiktą ir pabandyti prisiminti, koks tai buvo įvykis ir papasakoti su juo susijusią istoriją.
 

Istorijų žaidimas

 
Kiekviena mergvakaryje dalyvaujanti mergina ant lapuko užrašo su nuotaka susijusią, realią istoriją, kurią turėtų žinoti tik ji viena. Nuotaka turi išsitraukti lapuką, perskaityti jame parašytą istoriją ir atspėti, kuri mergina ją užrašė.
 

Buvusiųjų šmėklos

 
Šiam žaidimui turite labai gerai žinoti apie visus būsimos nuotakos buvusius meilės nuotykius. Nuo kiekvieno iš nuotakos buvusiųjų sukuriate netikrą, šmaikštų laišką, kurio nepasirašote. Nuotaka turės perskaityti visus šiuos laiškus ir prisipažinti, kurį laišką parašė kuris gerbėjas. Kad nuotakai būtų paprasčiau atpažinti gerbėją – labai vaizdžiai laiške apibūdinkite jo išvaizdą, perteikite jo charakterį – tam gali prireikti gerų rašymo įgūdžių.
 
 

Svajonių vyras

 
Ant kortelių surašomos įvairios vyro charakteristikos – nuo išvaizdos iki būdo bruožų ar net kvapo. Kiekviena mergvakaryje dalyvaujanti mergina turi išsitraukti po 5 korteles ir garsiai perskaityti, kas ant jų parašyta. Kokios charakteristikos parašytos ant kortelių toks ir bus tos merginos svajonių vyras!
 

Pagyrų niekada nebus per daug!

 
Kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori jaustis ypatingai, pasitikėti savimi ir jaustis mylima. O kas gali geriau pakylėti nuotaką nei geriausių draugių pagyros? Kiekviena nuotakos draugė ant lapelio turi užrašyti, kuo jai patinka nuotaka, kokios jos geriausios savybės, kodėl ji yra jos gera draugė ir ko ji jai palinkėtų. Nuotaka turės perskaityti visų merginų pagyras – tai jai iš karto padės pasijauti mylimai ir gražiai. Kad nuotaka tuo metu nenuobodžiautų – ji taip pat turi ant lapelio užrašyti bent po sakinį apie kiekvieną  savo draugę.
 
 

Mergvakario Morė

 
Visos merginos ir nuotaka ant popieriaus lapelių surašo, kokio šeimyninio gyvenimo nuoširdžiai nelinki nuotakai. Pavyzdžiui, santuoka be romantikos, pinigų trūkumas, nesusikalbėjimas, vyras smurtautojas ir t.t. Iš visų šių lapelių padaroma Morė ir visi šie neigiami dalykai sudeginami ugnyje.
 

Pirmagimio vardas

 
Visos merginos užrašo ant lapo, kokius vardus siūlo būsimų sutuoktinių pirmagimiui – mergaitei ir berniukui. Nuotaka išsirenka 3 labiausiai patinkančius mergaičių ir 3 labiausiai patikusius berniukų vardus – tuomet visos merginos balsuoja, kurie vardai labiausiai tiktų jų draugės kūdikiui.
 
Nuotraukos:  freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
6

  
Susiję straipsniai
Nuo dvaro iki restorano – kokią vestuvių vietą pasirinkti?

Nuo dvaro iki restorano – kokią vestuvių vietą pasirinkti?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

Banner