Banner

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė
„Mūsų su Deividu draugystės istorija prasidėjo jau seniai, kai dar net negalvojome, jog ji gali nuvesti taip toli. Esame pažįstami jau 20 metų – tiksliau, nuo pirmos klasės, kai tėvai mus abu atvedė į sportinių šokių kolektyvą. Kadangi esame iš nedidelio miestelio, nenuostabu, kad lankėme ir tą pačią mokyklą. Taigi susitikimai buvo neišvengiami ne tik pamokų metu, bet ir mokyklos šventėse. Mums abiem buvo svarbi užklasinė veikla, todėl dalyvaudavome visuose renginiuose. Taigi nemažai laiko praleisdavome planuodami, organizuodami ir po vienuolikos metų draugystės ėmėme vienas į kitą žiūrėti kiek kitaip – tapome pora“ – filmo verta draugystės ir meilės istorija dalinasi Gabrielė.
 
Sužadėtuvės Paryžiuje
 
Iki sužadėtuvių pora buvome apie septynerius metus. Deividas man pasipiršo meilės miestu tituluojamame Paryžiuje, kelionės, į kurią vykome mano gimtadienio proga, metu. Taigi, galima drąsiai teigti, jog tai man buvo dviguba dovana! Paryžiaus tematika atsispindėjo ir mūsų vestuvių šventėje.
 
 
Vestuvių planuoti neskubėjo
 
Po sužadėtuvių nepuolėme tuoj pat planuoti vestuvių – norėjome būti užtikrinti, jog ši diena bus ypatinga ir sklandi visomis prasmėmis. Taigi, planavimui skyrėme pusantrų metų ir tuo pačiu mėgavomės sužadėtinių statusu.
 
Jaudinosi dėl oro sąlygų
 
Mūsų vestuvės įvyko 2019 rugpjūčio 16 dieną Kretingoje – ten kur abu gimėme ir užaugome. Nors tą dieną pranašavo lietų, dėl kurio turbūt kiekviena nuotaka jaudinasi labiausiai, tačiau oras buvo tobulas nuo pat ryto iki vakaro.
 
 
Vestuvių dieną nejautė jokio streso
 
Vestuvių rytas vyko sklandžiai ir ramiai – savo įvaizdį patikėjome profesionalams. Į Bažnyčią atvykome neskubėdami ir be jokio streso – tik jau stovėdami šalia Bažnyčios ėmėme suvokti, jog pagaliau atėjo ta ilgai laukta ir planuota diena.
 
Šventės koordinavimą patikėjo vedėjui
 
Dėl nieko nesirūpinome, nes žinojome, kad mus supa nuostabi komanda, kuri padėjo mūsų šventę padaryti tokią, kokios ir norėjome. Nuo ceremonijos iki pat vidurnakčio vestuvių koordinavimu rūpinosi šventės vedėjas Linas Lapėnas. Todėl po ceremonijos galėjome ramia širdimi vykti į fotosesiją, žinodami, kad visi svečiai bus užimti iki pat mūsų sugrįžimo į šventės vietą.  
 
 
Akimirkas įamžino profesionalai
 
Fotosesijoje užtrukome apie 3 valandas – laikas praskriejo labai greitai. Su fotografu Karoliu Buta buvome susitikę ir priešvestuvinei fotosesijai – tai buvo lyg smagi repeticija prieš didžiąją dieną. Gražiausias vestuvių akimirkas įamžino ir filmuotojų komanda „Foramy Films“ – tai mano vaikystės draugė su vyru ir kolega, kurie įnešė dar geresnę nuotaiką į visą šventės dieną.
 
 
Atsakingai ieškojo šventės vietos
 
Vakarinė šventės dalis vyko Kretingos rajone įsikūrusioje sodyboje „Tenženė“. Kadangi šventėje dalyvavo daug svečių, ieškojome sodybos, kuri būtų itin erdvi, turėtų puikų interjerą, išpuoselėtą lauko erdvę  bei, žinoma, teiktų nepriekaištingą aptarnavimą ir skanų maistą. Sodyboje „Tenženė“ buvo išpildyti visi mūsų lūkesčiai, dėl to vestuvių šventė vyko sklandžiai ir su pačiomis geriausiomis emocijomis.  Prie šventės nuotaikos kūrimo labai prisidėjo ir vakaro vedėjas Linas Lapėnas, didžėjus bei gyvo garso grupė „Sing“.  Vestuvių vakarą vainikavo įspūdingas „Ugnies teatro“ šou. Linksminomės iki pirmųjų saulės spindulių, o įspūdžių ir emocijų buvo tiek daug, jog šią diena tiek mes, tiek mūsų svečiai prisiminsime dar ilgai.
 
 
Savo istorija pasidalino Gabrielė ir Deividas
Nuotraukos: Karolis Buta
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ilona ir Romualdas. Stilingas minimalizmas

Ilona ir Romualdas. Stilingas minimalizmas

Aistė ir Paulius. Nuo vaikystės draugų iki vyro ir žmonos

Aistė ir Paulius. Nuo vaikystės draugų iki vyro ir žmonos

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių

Banner