Banner

Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!
„Mūsų meilės pasaka prasidėjo dar mokyklos laikais. Kai susipažinome buvome vos 16-17 metų. Tai buvo planuota pažintis – mūsų draugai vis norėdavo mus „supiršti“. Metai bėgo, o mes susitikdavome vis dažniau ir dažniau. Galiausiai – tapome pora. Kai pradėjau studijuoti Kaune, nusprendėme kartu apsigyventi. Na, o po studijų baigimo išvykome atostogauti į Egiptą – būtent čia Gražvydas man ir pasipiršo. Iš karto nutarėme, jog vestuves rengsime rudenį“ – Gintarė prisimena pažintį su savo vyru Gražvydu.
 
Planavimą pradėjo nuo šventės vietos ir vedėjo paieškos
 
Vestuves pradėjome planuoti vos grįžę iš kelionės. Labai greitai suradome savo šventės vietą – „Girionių sodybą“. Vos ją pamatę, žinojome, jog tai bus mūsų vestuvių vieta. Ši sodyba išties nuostabi – gardus maistas, išpuoselėta aplinka, nuoširdus šeimininkų bendravimas negali palikti abejingų. Išsirinkę sodybą, pradėjome vestuvių vedėjo paiešką. Vedėją Evaldą Ragelį pažinojau nuo vaikystės laikų – puikiai žinojau, jog jis tikrai pateisins mūsų lūkesčius.
 
 
Jauki ceremonijos vieta
 
Šventos Onos koplyčią Kačerginėje įsimylėjome vos joje apsilankę. Ji yra nepaprastai jauki ir mažytė, todėl iš jos sklinda nuoširdumas. Tai mus ir sužavėjo.
 
 
Šventę įamžino profesionalai
 
Išaušus vestuvių rytui visiškai nesijaudinome, nes buvome viską kruopščiai suplanavę. Pasiruošimą pradėjome „Charisma photography“ studijoje kartu su tėvais ir mūsų augintiniu. Čia vyko pasiruošimo fotosesija. Kaune prie mūsų fotosesijos prisijungė ir operatorius Eitvydas („Eitvydo Kočiūno media“), kuris filmavo visą mūsų vestuvių šventę. Esame labai patenkinti Eitvydo darbu, o rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius. Vėliau vykome į Vilniaus universiteto botanikos sodą – čia nuostabių gėlynų apsuptyje tęsėme fotosesiją.
 
 
Jautri dienos akimirka
 
16 valandą prasidėjo vestuvių ceremonija. Koplytėlė buvo papuošta baltomis gėlėmis ir atrodė labai šventiškai. Ceremonijos metu mums giedojo Sandra Lebrinkaitė – jos balsas išties dieviškas ir labai raminantis. Po ceremonijos visi rinkosi prie gėrimų staliuko – svečiai galėjo pasivaišinti, kartu nusifotografuoti prie koplytėlės.
 
Dekoratorių paslaugos – geriausias sprendimas
 
Šventės vietą dekoravo „Cor-de-s“ dekoratorių komanda – viskas buvo papuošta labai gražiai ir skoningai. Drąsiai galime sakyti, jog nusisamdyti vestuvių dekoratorius buvo vienas geriausių mūsų priimtų sprendimų.
 
 
Šoko bendrą šokį su svečiais
 
Kai grįžome, vedėjas su svečiais ir tėvais mums buvo paruošę pasisveikinimą. Tuomet visi sėdome prie stalo pavakarieniauti. Daug laiko ir jėgų atidavėme ruošdami savo pirmąjį jaunavedžių šokį, tačiau dabar galime pasakyti, jog tikrai buvo verta. Vakaro eigoje vedėjas Evaldas mums ir svečiams pravedė šokio pamoką, o vėliau visi kartu sušokome bendrą šokį. Vidurnaktį grožėjomės taurių piramidės šou ir ragavome jaunavedžių tortus. Jų mūsų šventėje buvo du: vienas jų „Napoleonas“, kitas – ledų tortas iš „Art Glacio“. Jų skonis buvo tiesiog nepaprastas! Šventė tęsėsi iki paryčių ir visą laiką iš mūsų veidų nedingo šypsena – buvome labai laimingi.
 
Savo istorija pasidalino Gintarė ir Gražvydas
Nuotraukos: „Charisma photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Banner