Banner

Romantiška Tomos ir Matthew vestuvių pasaka

Romantiška Tomos ir Matthew vestuvių pasaka
 
 
„Kai pirmą kartą, prieš penkerius metus, pamačiau Matthew, savo vadovei nedrąsiai pasakiau: „žiūrėkite, štai mano būsimas vyras“. Po keleto mėnesių mūsų keliai pagaliau susitiko vietiniame bare. Nuo tos dienos abu žinojome, jog esame vienas kitam skirti.  O štai gražią 2017 metų rugsėjo 9 dieną prisiekėme vienas kitą mylėti ir gerbti amžinai“ – romantišką pažintį, nuvedusią iki altoriaus, prisimena ir savo vestuvių dienos akimirkomis dalinasi buvusi nuotaka Toma.
 
 
 

Šventę planavo patys

 
Kadangi buvome pasinėrę į darbus, po sužadėtuvių, vestuvių planuoti neskubėjome. Tiesa, netrukus sužinojau, jog mūsų šeimos laukia pagausėjimas, todėl atidėjau darbus ir galėjau daugiau dėmesio skirti šventės organizavimui. Gyvename Anglijoje, o šventę planavome Lietuvoje – tačiau planavimas vyko labai sklandžiai. Visada mėgau užsiimti organizavimu ir žavėjausi įvairiais dekoravimo sprendimais – todėl nusprendžiau, kad šventę organizuosiu pati. Visą vestuvių viziją įgyvendinome per pusantrų metų.
 
 
 

Nusprendė, įteisinti savo santuoką Lietuvoje

 
Kadangi Matthew yra anglas, reikėjo sutvarkyti kelis su bažnyčia susijusius formalumus. Tačiau kai susitikome su savo nuostabiu klebonu, kuris sutiko mus sutuokti ir net dalį vestuvių ceremonijos pravesti anglų kalba – atrodė, pusė darbo jau padaryta. Ceremonija vyko nuostabioje Vilniaus Šv. Mykalojaus bažnyčioje.
 
 

Pasakišką šventę padėjo sukurti profesionalai

 
Atostogaudami Lietuvoje greitai suradome savo vestuvių vietą – vos apsilankę „Belmonto“  „Karolio de Vimo“ salėje supratome, kad mūsų šventė turi vykti joje. Prabanga dvelkiančiame dviejų aukštų malūne jaukumą pajutome vos tik pravėrę duris. O ką jau kalbėti apie nuostabią Lietuvos gamtą!
 
 
 
Ieškojome vestuvių vedėjo, kuris pravestų vakarą lietuvių ir anglų kalbomis – pasikliaudami rekomendacijomis susisiekėme su renginių vedėju Dariumi Čepuliu. Jau po pirmojo pokalbio buvo aišku, jog norime, kad būtent šis žmogus rūpintųsi mūsų šventine nuotaika.
 
 
 
Fotografo paieška užtruko kur kas ilgiau – norėjome, kad vestuvinės nuotraukos atspindėtų mūsų ir svečių emocijas, perteiktų ore tvyrančią meilę ir laimę. Visai netikėtai atradome fotografą Airidą Galičiną („Fotoguru“), kurio darbai mus labai sužavėjo. Džiaugiamės, jog nusprendėme patikėti mūsų vestuvių dienos įamžinimą būtent šiam fotografui – kiekvieną kartą pažiūrėjus į nuotraukas mintimis grįžtame į vieną nuostabiausių dienų savo gyvenime.
 

Netikėta tėvų staigmena

 
Tėveliai mus labai nustebino padovanoję Tado Juodsnukio koncertą – šis profesionalus atlikėjas sugebėjo iškviesti į šokių aikštelę visus mūsų vestuvių svečius – nuo jauniausių iki vyriausių. Buvo labai gera matyti artimuosius tokius atsipalaidavusius.
 

Vestuvių dieną jautėsi tarsi karalienė

 

Labai nerimavau dėl savo vestuvinio makiažo ir šukuosenos – norėjau vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai. Tačiau makiažo meistrė Lina iš studijos „Gafaro“ bei šukuosenų stilistė Oksana iš salono „Yasmine“ profesionaliai pasirūpino mano įvaizdžiu ir šventės metu jaučiausi gražiausia pasaulio moterimi.  Savo svajonių suknelės kūrimą patikėjau Jovitai Valaitei. Suknelė viršijo visus mano lūkesčius – pasipuošusi ja jaučiausi tarsi tikra karalienė – norėjosi tuoj pat bėgti į bažnyčią.
 
 
 

Neįkainojama akimirka

 
Prie altoriaus mane vedė tėvelis. Tik įžengusi į bažnyčia pamačiau pasipuošusį, švytintį ir, žinoma, labai susijaudinusį savo būsimą vyrą. Artėdama prie altoriaus ir pati beprotiškai jaudinausi. Ceremonija praėjo tarytum sapnas – negalėjome vienas nuo kito atitraukti meile spinduliuojančių akių.
 
 
Mūsų vestuvių diena mums buvo tobula! Viskas buvo taip, kaip norėjome ir planavome – nesusidūrėme su jokiais nesklandumais. Esame nepaprastai dėkingi  visiems žmonėms, kurie prisidėjo prie jos įgyvendinimo ir pavertė mūsų meilės šventę tikrų tikriausia pasaka, kuri baigiasi žodžiais: „ir jie gyveno ilgai ir laimingai“.
 
Savo istorija pasidalino Toma ir Matthew
Nuotraukos:  fotografas Airidas Galičinas („Fotoguru.lt“)
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Vestuvių dekoro paslaptys, kurias žino tik profesionalai!

Vestuvių dekoro paslaptys, kurias žino tik profesionalai!

Vedėjas ir didžėjus ar vestuvių muzikantai?

Vedėjas ir didžėjus ar vestuvių muzikantai?

Vestuvinių puokščių idėjos kiekvienam sezonui

Vestuvinių puokščių idėjos kiekvienam sezonui

Banner