Banner

Originalios ir unikalios vestuvių idėjos, kurias galėsite pritaikyti savo šventei

Originalios ir unikalios vestuvių idėjos, kurias galėsite pritaikyti savo šventei
Jei esate dalyvavę bent dvejose vestuvėse, greičiausiai pastebėjote, jog tam tikri dalykai jose sutapo. Nors tai tikrai nėra blogai, tačiau planuojant savo vestuves, dažnai jauniesiems norisi išskirtinumo, unikalumo, padaryti kažką taip, kaip dar niekas nebuvo sugalvojęs. Deja, ne visuomet tokie sumanymai gimsta itin lengvai. Būtent dėl šios priežasties čia pateiksime keletą įdomių ir mažai kam girdėtų idėjų vestuvėms, kurias tikrai nesunkiai galėsite pritaikyti ir savo šventei.
 
Maisto furgonėliai
Jei savo vestuvių šventę organizuojate gryname ore ir pasirinktai vietai norite suteikti tokią atmosferą lyg būtumėte festivalyje, tam puikiai pasitarnaus maisto furgonėliai. Šviežias, specialiai kiekvienam žmogui pagamintas maistas tikrai sužavės kiekvieną svečią. Žinoma, tai nebūtinai turėtų būti pagrindiniai patiekalai, gali būti tik užkandžiai ar desertai, pavyzdžiui, ledų furgonėlis, kuris patenkins kiekvieno smaližiaus norus. Toks maisto patiekimas tikrai retai kada gali būti matomas vestuvėse, tad jei norite būti vieni pirmųjų tai išbandžiusių — nieko nelaukite!
 
 
Šaržas kiekvienam svečiui
Daugelis jaunųjų dažnai suka galvą, ką galėtų padovanoti vestuvėse dalyvavusiems svečiams kaip padėką, jog šią ypatingą dieną buvo kartu. Su tuo susiduriate ir Jūs? Nepavyksta rasti kažko išskirtinio ir nematyto? Tuomet siūlome pagalvoti apie idėją į savo šventę pakviesti dailininką, kuris galėtų vietoje nupiešti kiekvieno svečio šaržą. Tai gali tapti ne tik smagia dovana, bet ir puiki pramoga bei atsiminimas, kurį tikrai ilgai prisimins kiekvienas, dalyvavęs Jūsų meilės šventėje. Taip pat turėkite omenyje, jog šia veikla Jūsų artimieji galėtų būti užimami ir tuo metu, kol Jūs būsite fotosesijoje. Kitas variantas — šaržus paruošti iš anksto ir juos panaudoti vietoje stalo kortelių, tai bus tarsi maža staigmena kiekvienam svečiui.
 
Vietoje didelio torto – daug mažų
Dar viena, Lietuvoje kol kas nespėjusi paplisti idėja — vietoje vieno didelio torto užsakyti keletą mažų. Jų kiekis priklausytų nuo to, kiek šventėje dalyvaus žmonių. Tokius tortukus galite statyti ant saldaus stalo prie kitų skanėstų arba po vieną išdėlioti ant kiekvieno svečių stalo. Tarkime, jei salėje svečiams bus skirti 5 apvalūs stalai, reikėtų 5 nedidelių tortų. Kiekvienai svečių grupei jie gali būti kitokie — skirtingų skonių, skirtingai dekoruoti, tad pasitelkus vaizduotę, galima sukurti tikrai įspūdingą vaizdą!
 
 
Dekorui pasirinkite tik vieną spalvą
Kuomet galvojame apie vestuvių dekorą, yra įprasta pasirinkti dviejų ar trijų spalvų derinį. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis būdas. Jei norite unikalumo ir ne tokio standartinio bendro vaizdo, dekorui ir visiems jo elementams naudokite tik vieną spalvą. Kol kas yra žinomas tik baltos spalvos dekoras, kuomet visam dekorui yra naudojama būtent ši spalva, tačiau nebijokite paeksperimentuoti ir pasirinkti bet kokią kitą Jums patinkančią spalvą. Tai gali būti ir švelniai rožinė, švelniai žalia ar gelsva, tad atsižvelgę į savo ir partnerio (-ės) norus bei poreikius tikrai išsirinkite abiem labiausiai priimtiną variantą.
 
 
Paskutinis vakaro šokis tik dviese
Jei nenorite šokti pirmojo šokio svečių akivaizdoje, yra alternatyva — kai jau vakaras eina į pabaigą, skirkite laiko vienas kitam ir šokite dviese, nestebint aplinkinių akims. Tuo tarpu svečiai gali būti užimami vedėjo lauke, o jaunavedžiai, likę šokių aikštelėje, sušoka paskutinį šio vakaro šokį. Tai puikus laikas apmąstyti vieną geriausių dienų jų gyvenime bei pasimėgauti paskutinėmis vestuvių šventės akimirkomis. Dažniausiai visa tai atneša be galo nuoširdžias, tikras emocijas, kurios išliks atmintyje visą gyvenimą.
 
Tikimės, jog šios idėjos leis susikurti svajonių šventę — tokią, kuri bus tik apie Jus!
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių stiliai — kokie jie bei kas jiems būdinga?

Vestuvių stiliai — kokie jie bei kas jiems būdinga?

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Savigarba — raktas į asmeninę sėkmę

Savigarba — raktas į asmeninę sėkmę

Banner