Banner

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti
Pasipiršimas — tai vienas ypatingiausių momentų kiekvienos poros gyvenime. Būtent dėl šios priežasties dažnam vyrui norisi, jog tą dieną viskas būtų tobula, ir kiekvienas jų siekia tai padaryti taip, kad antroji pusė jaustųsi pati laimingiausia. Deja, sugalvoti, kaip būtų galima pasipiršti, ne visuomet yra lengva, todėl šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kurios, tikimės, įkvėps Jus ir palengvins apsisprendimą.
 

 

Piknikas
Greičiausiai tai — vienas iš romantiškiausių būdų, kaip galima pasipiršti. Piknikui pasirinkite vietą, kuri yra reikšminga Jūsų draugystei, tarkime, parkas, kuris yra netoli Jūsų pirmųjų namų. Tokiu būdu atgaivinsite prisiminimus bei iškart sukursite norimą atmosferą. Taip pat tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Pinterest nesunkiai galėsite rasti pavyzdžių, kaip gražiai apipavidalinti pačią pikniko vietą. Dažnai tam yra naudojamas gražus pledas, pintinė, užkandžių lentos, pagalvėlės bei taurės. O jei tokio inventoriaus neturite ar dėl tam tikrų priežasčių galvojate, jog Jums viso to surengti nepavyks, dabar yra ne vienas paslaugų tiekėjas, užsiimantis būtent šiuo darbu, t.y. galintis suorganizuoti gražų pikniką.
 
 
Atkurkite pirmąjį pasimatymą
Dar viena puiki idėja pasipiršimui — atkurkite patį pirmąjį savo pasimatymą. Visai nesvarbu, kaip tądien leidote laiką — vakarieniaudami restorane ar žiūrėdami filmą kino teatre, tiesiog atkurkite tos dienos eigą. Tai leis sugrįžti į malonius atsiminimus, o pats pasipiršimas bus tikrai netikėtas. Žinoma, prie tokio plano galite pridėti ir papildomus akcentus, veiklas, jei tik norite, kadangi taip šią dieną paversite tik dar ypatingesne.
 
 
Suorganizuokite žygį
Jei abu mėgstate aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, tuomet galite pasikviesti savo antrąją pusę kartu su Jumis leistis į žygį. Planuokite maršrutą taip, jog galutinėje sustojimo stotelėje atsivertų pasakiškai gražus vaizdas, kur Jūs galėtumėte priklaupti ant vieno kelio bei pasipiršti savo gyvenimo meilei. Galbūt tai ir nėra itin standartinė pasipiršimo idėja, tačiau be galo intymi, jautri, įsimintina bei atimanti amą. Negana to, dėl fizinio aktyvumo, norint pasiekti suplanuotą vietą, nejausite tiek daug streso, galėsite lengviau atitraukti mintis.
 
 
Sukurkite trumpą filmuką
Kitas mielas būdas pasipiršti — sukurti trumpą filmuką apie Jūsų meilę. Čia galėtų būti sudėtos nuotraukos ar vaizdo įrašai iš Jūsų draugystės, kuriuose jautėtės be galo laimingi ir tiesiog mėgavotės laiku vienas su kitu. Galiausiai, filmuko pabaigoje turėtumėte atsiklaupti prieš savo išrinktąją ir užduoti tą lemtingąjį klausimą. Kad visą šį įspūdį sustiprintumėte, galite išsinuomoti ir kino salę ar tiesiog projektorių, kurio pagalba galėtumėte sukurti kino teatro atmosferą ir namuose.
 
Surenkite vakarėlį
Jei Jūsų antra pusė ir Jūs esate tikri kompanijos žmonės, kodėl nesuorganizavus vakarėlio, kuriame būtų patys artimiausi draugai bei šeimos nariai? Apie jį Jūsų partnerė galėtų nė nežinoti, tad tai būtų tikrų tikriausias siurprizas, jai įžengus pro namų duris. Priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, klausimą „Ar tekėsi už manęs?“ galite paklausti pats, arba pasitelkti draugų ir artimųjų pagalbą, įduodant jiems į rankas atspausdintas atskiras frazes — variantų tikrai ne vienas, tad pasitelkite savo vaizduotę. Be viso to, žmonės, pakviesti į tokį vakarėlį, galėtų pasitarnauti ir užfiksuodami Jūsų pasipiršimo akimirkas, kurios vėliau primintų apie šią ypatingą dieną.
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?

Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Banner