Banner

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?

Lietus vestuvių dieną — kaip pasiruošti?
Dažna nuotaka tikisi, jog vestuvių diena bus saulėta, šilta ir svarbiausia — be lietaus. Tačiau, ar žinojote, jog lietus per vestuves kaip tik reiškia gerą ženklą? Remiantis induistų tradicijomis, lietus ceremonijos metu yra ilgalaikės santuokos ženklas. Kiti taip pat teigia, jog tai reiškia naują pradžią jaunavedžiams, tarsi nuplaunant blogus praeities prisiminimus, arba vaisingumą, sėkmę ir turtus. Taigi, kaip galima suprasti, tikrai nereikėtų bijoti lietaus vestuvių dieną, tiesiog pasistenkite tinkamai jam pasiruošti.
 
Sekite orų prognozę
Iki vestuvių dienos sekite orų prognozę. Gali paaiškėti, jog tą dieną lis tik labai trumpą laiką. Visa tai leis Jums suderinti vestuvių programą taip, jog svarbiausiomis akimirkomis ar tuomet, kai tam tikra veikla užsiimsite lauke, lietaus galėsite išvengti. Būkite lankstūs — taip viskas pavyks geriausiai!
 
Išsinuomokite paviljoną
Jei šventę planuojate gryname ore, išsinuomokite paviljoną, kuris tikrai pasitarnaus užklupus lietui. Nors jis ir gali pridėti papildomų išlaidų prie jūsų vestuvių biudžeto, tačiau jį turėti tikrai verta, kadangi tik taip galėsite būti užtikrinti, jog svečiai nesušlaps bei jog galėsite veikti viską, ką buvote suplanavę. Net jei ir paskutinėmis dienomis iki savo šventės sužinosite apie lietų, dėl paslaugų tiekėjų gausos tikrai pavyks rasti Jums labiausiai tinkantį paviljoną.
 
 
Pasikalbėkite su paslaugų tiekėjais
Taip pat labai svarbu apie lietų pasikalbėti ir su paslaugų tiekėjais. Pasidomėkite, kaip jie įprastai yra linkę dirbti lietingomis dienomis. Ypač tai liečia tuos paslaugų tiekėjus, kurių paslaugos priklauso nuo techninės įrangos, pavyzdžiui, muzikantus ar didžėjų, žmones, atsakingus už apšvietimą. Prisiminkite, jog Jūsų vestuvių komandą sudaro savo srities profesionalai, tad jie padarys viską, kad vestuvės būtų tokios, kokių norėjote.
 
Išnaudokite lietų nuotraukoms
Iš tiesų lietus gali labai pasitarnauti nuotraukose. Jo pagalba galima sukurti pačius jaukiausius, romantiškiausius kadrus. Lietui lyjant, apšvietimas yra švelnesnis, tad patyręs fotografas tikrai žinos, kaip su juo sužaisti taip, jog nuotraukose atrodytumėte be galo gražiai ir mielai. Galite apie tai pasikalbėti su savo fotografu iš anksto — galbūt pavyks sugalvoti smagių ir nuotaikingų idėjų nuotraukoms. Taip pat nutarkite ir lokacijas, kuriose norėsite fotografuotis, lietui lyjant.
 
 
Pasirūpinkite skėčiais
Skėčiai ne tik leidžia išlikti visiems sausiems, bet ir gali būti smagūs elementai, naudojami nuotraukose. Galite pasirūpinti vienodos spalvos ar įvairiaspalviais skėčiais, derančiais prie Jūsų šventės dekoro. Itin patogu ir tai, jog visą šį inventorių galite ir išsinuomoti už itin patrauklią kainą. Tai padės daug neišleidžiant sukurti nuostabų ir išskirtinį vaizdą Jūsų vestuvėse.
 
Turėkite antklodžių ir rankšluosčių
Dažnai su lietumi kartu pasirodo ir vėjas, tad antklodės ir rankšluosčiai tikrai bus tie daiktai, kurie pravers, ypač, jei didžiąją šventės dalį planuojate lauke. Jie suteiks šilumos ir leis patogiai bei jaukiai leisti likusį vestuvių vakarą ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams. Prie viso to, galite pasirūpinti ir šilta kakava ar punšu, kurie taip pat bus idealus pasirinkimas vėsų vakarą.
 
Taigi, tikimės, jog šie patarimai pravers ir lietaus savo vestuvių dieną nebebijosite. Svarbiausia — pasiruoškite tam iš anksto, o šventės metu tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės!
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Kodėl santykiai tarp dviejų žmonių išyra arba kaip iš „mes“ tampama „aš“

Kodėl santykiai tarp dviejų žmonių išyra arba kaip iš „mes“ tampama „aš“

Banner