Banner

Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems

Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems
Jei nenumaldomai artėjant vestuvių dienai, jaučiate vis daugiau streso ir nerimo, tai — visiškai normalu ir pasitaiko daugeliui jaunųjų. Ypač šiuo metu, kai situacija pasaulyje keičiasi su lig kiekviena diena ar savaite, išlikti visiškai ramiems gali būti kiek sudėtinga. Laimei, yra būdų, padėsiančių šiek tiek atsikvėpti ir didžiosios šventės laukti su džiugesiu — kaip tik apie visa tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.
 
 
Pasiteiraukite svečių dėl galimybių paso
Be jokios abejonės, dabar vienas pagrindinių aspektų, keliančių nerimą – galimybių pasas. Pagal dabartinius nutarimus svečių skaičius nėra ribojamas vestuvėse tik tuo atveju, jei visi svečiai turi galimybių pasą. Dėl šios priežasties, jeigu planuojate vestuves, kuriose dalyvaus daugiau nei 10 asmenų, visi jie individualiai turėtų pasirūpinti galimybių pasu. Rekomenduojama likus savaitei iki vestuvių priminti svečiams apie šį reikalavimą bei, jei reikia, pateikti visą reikiamą informaciją jiems, kada geriausia būtų pasidaryti Covid-19 testą bei kaip galima atsisiųsti patį galimybių pasą. Tokiu būdu visi svečiai bus supažindinti su tokia, įvesta tvarka, galės iš anksto užsiregistruoti testui, o vestuvių dieną nekils jokių nesusipratimų, tad žymiai ramiau dėl to jausitės ir Jūs, ir Jūsų svečiai.
 
 
Patikrinkite darbų sąrašą
Greičiausiai daugelis nuotakų, pačios planuodamos savo vestuves, turi susidariusios darbų sąrašą, ką reikia atlikti iki vestuvių dienos. Tad, likus savaitei iki vestuvių būtinai dar kartą patikrinkite jį, ar visi darbai jau yra atlikti, ar nieko nepamiršote. Varnelių ar pliusų pažymėjimas prie atliktų darbų tikrai privers jaustis ramiau ir geriau dėl artėjančios šventės!
 
Nebijokite paprašyti pagalbos
Idealu, jei visus pagrindinius darbus atliksite iki to laiko ir paskutinę savaitę galėsite tik ramiai laukti savo šventės. Kaip bebūtų, dažnai to padaryti nepavyksta ir keletas smulkių darbų lieka. Tokiais atvejais nebijokite paprašyti pagalbos iš artimųjų, kurie tikrai noriai sutiks padėti. Ne visuomet geriausias sprendimas apsiimti viską daryti patiems jauniesiems, kadangi taip visas planavimo procesas gali tapti daugiau varginantis ir sekinantis nei džiuginantis.
 
Susisiekite su paslaugų tiekėjais
Taip pat likus savaitei iki vestuvių rekomenduojama dar kartą susisiekti su visais paslaugų tiekėjais tam, kad galėtumėte įsitikinti, jog Jūsų šventės jie tikrai nepamiršo ir nekilo jokių nenumatytų aplinkybių, dėl ko jie nebegalėtų tam tikros paslaugos suteikti. Žinoma, jei Jums padeda koordinatorė ar vestuvių planuotoja, visą šį darbą jos atliks už Jus. Taip galėsite jaustis kiek saugiau, jog viskas šventės dieną turėtų vykti pagal numatytą planą.
 
 
Vieną ar kelias dienas prieš vestuves išvykite pailsėti
Iš tiesų tokį sprendimą priima vis daugiau ir daugiau porų. Paskutinės dienos, likusios iki Jūsų šventės, gali būti keliančios daugiausia streso, todėl kad apie visa tai būtų galima užsimiršti, išvykite prieš vestuves kelias dienas pailsėti. Nesvarbu, ar tam skirsite porą dienų SPA malonumams, ar tiesiog dieną prieš vestuves praleisite viešbutyje, be jokių buities darbų — aplinkos pakeitimas gali būti itin naudingas.
 
Taigi, tikimės, jog šie patarimai leis labiau atsipalaiduoti ir su džiugesiu laukti vienos svarbiausių švenčių Jūsų gyvenime. Nepamirškite, jog jei ir atsitiko kažkas nenumatyto, pasitelkus reikiamą pagalbą, tikrai galima visa tai išspręsti.
 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Šventės vietų atstovai apie galimybių pasą ir vestuves

Šventės vietų atstovai apie galimybių pasą ir vestuves

Banner