Banner

Būdai, padėsiantys įtraukti sužadėtinį į vestuvių planavimą

Būdai, padėsiantys įtraukti sužadėtinį į vestuvių planavimą
Ne paslaptis, jog turbūt kiekviena moteris yra bent kartą pagalvojusi apie savo svajonių vestuves. Ši diena dažnai joms atrodo pasakiška ir magiška jau nuo pat vaikystės, todėl visai nenuostabu, jog būtent jos būna įsitraukusios į vestuvių planavimo procesą žymiai labiau nei vyrai. Nors vyrams pati santuoka yra tokia pat svarbi kaip ir moterims, visgi neretai pats vestuvių planavimo procesas jiems atrodo per daug sudėtingas ir reikalaujantis per daug laiko. Kaip bebūtų, šventę planuoti kartu — daug smagiau, tad ko reikėtų imtis, norint savo sužadėtinį įtraukti į vestuvių planavimą?
 
Aiškiai nusistatykite laiką, kuris būtų skirtas planavimui
Šis patarimas ne tik paskatins jaunikį prisidėti prie vestuvių planavimo, bet ir padės pačiai nuotakai išvengti didesnio streso, susijusio su ruošimusi šventei. Kartu su būsimu vyru aiškiai nusistatykite laiką, kada galėtumėte ir, svarbiausia, kada abu norėtumėte pasikalbėti apie planavimo ypatumus, likusius darbus iki vestuvių ar bet ką kitą, kas tuo metu atrodo aktualu. Priklausomai nuo Jūsų galimybių, tokiam pokalbiui, pavyzdžiui, galėtumėte skirti vieną dieną savaitėje, per kurią atliktumėte reikiamas užduotis. Tai net gali tapti lyg maža Jūsų dviejų tradicija. Tokiu būdu būsimi jaunavedžiai mažiau pavargsta, o taip pat nuotakai nereikia nervintis, jog sužadėtinis nepakankamai įsitraukia į visą ruošimosi vestuvėms procesą.
 
 
Būkite atvira jo pasiūlymams
Nėra nieko, kas galėtų labiau atbaidyti sužadėtinį nuo noro prisidėti prie vestuvių planavimo, nei nuolatinis jo idėjų atmetimas. Labai svarbu prisiminti, jog vestuvės — tai judviejų meilės šventė, todėl ji turėtų būti ne apie kažkurį vieną iš poros, o apie Jus abu. Be abejo, natūralu, jei Jūsų nuomonės skiriasi arba jei būsimo jaunikio sumanymai yra mažiau romantiški, tačiau tai tikrai nėra blogai! Netgi priešingai, visa tai gali tapti išskirtine ir originalia Jūsų vestuvių dalimi. Dėl šios priežasties vietoje to, jog atsisakytumėte visų vyro siūlomų idėjų, geriau pagalvokite, kaip būtų galima jas gražiai apipavidalinti bei įtraukti į vieną gražiausių dienų Jūsų gyvenime.
 
 
Leiskite jam išsirinkti sritį, kuria norėtų jis pasirūpinti
Šventės vieta, dekoras, maistas, muzika ir dar daugiau — tai yra viskas, iš ko susideda bene kiekvienos vestuvės. Kaip galima suprasti, užduočių bei ruošimosi darbų yra tikrai daug, todėl, norėdama susilaukti pagalbos iš savo sužadėtinio, leiskite jam pačiam išsirinkti sritį, prie kurios jis labiausiai norėtų prisidėti. Galbūt Jūsų būsimas vyras itin mėgsta keliauti? Tuomet pasiūlykite būtent jam suplanuoti Jūsų povestuvinę kelionę! Iš tiesų, tai gali būti bet kas, kuo nuoširdžiai domisi Jūsų antroji pusė. Visa tai leis vyrui pasijausti įvertintam, todėl net nepastebėsite, kaip noriai ir su kokiu užsidegimu jis imsis vykdyti išsirinktą užduotį.
 
 
Išlikite ramūs, o planavimo procesą paverskite smagiu užsiėmimu
Jei planuodama vestuves patiriate daug streso ar esate itin nervinga, gali būti, jog tai yra ta priežastis, dėl kurios Jūsų sužadėtinis nenori įsitraukti į šį procesą. Kuomet tam tikras dalykas asocijuojasi su blogomis emocijomis, visi žmonės yra linkę paprasčiausiai jo vengti. Vestuvių planavimas nėra išimtis. Būtent dėl to pasistenkite išlikti rami ir į visas iškilusias problemas žiūrėti per juoko prizmę. Leiskite sau klysti, o iš klaidų tiesiog pasijuokite. Gi ne veltui sakoma, jog nėra padėties be išeities — kad ir kas benutiktų, tikrai nesunkiai rasite būdą, kaip tai galėtumėte išspręsti. Išlaikydama pozityvą ir gerą nuotaiką, galite nė neabejoti, jog ir jaunikiui vestuvių planavimas kels tik pačias geriausias emocijas.
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viskas, ką reikia žinoti, apie vestuvinių įžadų rašymą

Viskas, ką reikia žinoti, apie vestuvinių įžadų rašymą

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

Banner