Banner

Kaip išsirinkti vestuvių temą, kuri atspindėtų Jūsų asmenybę?

Kaip išsirinkti vestuvių temą, kuri atspindėtų Jūsų asmenybę?
Vestuvės yra tarsi poros atspindys. Pradedant šventės dekoru ir baigiant ceremonijos vieta — viskas tą dieną turėtų būti apie Jus, jaunuosius. Kaip bebūtų, tokį vestuvių vaizdą pavyksta pasiekti tikrai ne visuomet. Tam, jog visi šie elementai lengviau galėtų susijungti į gražią visumą, rekomenduojama išsirinkti pagrindinę vestuvių temą, kuri atspindėtų Jūsų asmenybes bei galėtų papasakoti judviejų meilės istoriją. Kyla klausimas, kaip tai padaryti? Šiame straipsnyje rasite visus reikiamus atsakymus.
 
Pagalvokite, kas apibūdina Jūsų santykius
Tai — bene svarbiausias žingsnis, kurį turėtumėte padaryti, renkantis savo vestuvių temą. Jūsų tarpusavio santykiai, be jokios abejonės, yra vienas didžiausių įkvėpimo šaltinių, kuriant šventę. Pagalvokite, kas Jus kaip porą apibūdina geriausiai — galbūt tai kelionės, o gal tam tikros tradicijos ar net mėgstamiausias filmas? Kad tai nustatyti būtų lengviau, kiekvienas susidarykite sąrašą, kuriame surašytumėte viską, kas Jums asocijuojasi su Jūsų santykiais. Pasidalinkite idėjomis vienas su kitu ir iš jų išsirinkite vieną, kuri labiausiai tinka ir patinka Jums abiem.
 
 
  
Pasirinkite šventės vietą
Greičiausiai esate pagalvoję, kaip turėtų atrodyti ir kur turėtų vykti Jūsų svajonių vestuvės. Vietų pasirinkimas — išties platus, tad nesvarbu, ar norite vestuvių paplūdimyje, ar klėtyje, ar dvare, bet kokias idėjas galima vienaip ar kitaip įgyvendinti. Tačiau reikia suprasti, jog šventės vieta, dekoras ir net Jūsų įvaizdžiai turi derėti tarpusavyje, t.y., visas bendras vaizdas nebus vientisas, jei kaip šventės vietą pasirinksite rustic stiliaus daržinę, o visas dekoras bus klasikinis. Turėkite tai omenyje ir šventės temą rinkitės atsakingai, kadangi, kaip jau buvo galima suprasti, būtent ją turės atitikti visi kiti vestuvių elementai.
 
 
Kokias šventės spalvas įsivaizduojate?
Spalvos – tai dar vienas aspektas, kurį reikia aiškiai nusistatyti planuojant vestuves. Jei neturite ar nežinote mėgstamiausios savo spalvos, nenusiminkite. Kiekvienas peržvelkite savo drabužių garderobą ar net savo namų interjerą ir pabandykite išsiaiškinti, kurios spalvos daiktų turite daugiausiai. Galbūt Jūsų mėgstamiausios spalvos puikiai derės tarpusavyje ir taip iš karto galėsite nustatyti savo šventės paletę! Visgi, verta žinoti, jog dekoratoriai rekomenduoja rinktis tik iki 3 spalvų, kadangi, pasirinkus daugiau, labai sunku sukurti tokį dekorą, kuris atrodytų skoningai ir būtų malonus akiai.
 
 
  
Iš karto pasidomėkite paslaugų tiekėjais
Jei galvojate apie nestandartinę vestuvių tematiką, būtinai iš anksto pasidomėkite paslaugų tiekėjais. Tai išties labai svarbu, nes, kaip žinia, įvairias vestuvių paslaugas teikiančių žmonių yra be galo daug, tačiau tikrai ne kiekvienas iš jų galėtų išpildyti visus Jūsų norus bei lūkesčius. Būtent dėl šios priežasties atidžiai peržiūrėkite atitinkamo paslaugų tiekėjo darbų pavyzdžius ir pagalvokite, ar jam Jūsų vizija būtų artima. Svarbiausia — nebijokite originalumo ir išsirinkite tokią šventės temą, kuri labiausiai patiktų Jums, o ne kitiems!
 
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Civilinė ir bažnytinė santuoka karantino metu – ką svarbu žinoti?

Civilinė ir bažnytinė santuoka karantino metu – ką svarbu žinoti?

Vestuvių planavimas karantino metu — su kokiais sunkumais susiduria nuotakos?

Vestuvių planavimas karantino metu — su kokiais sunkumais susiduria nuotakos?

Patarimai, kaip pačiai susikurti savo vestuvių kvietimus

Patarimai, kaip pačiai susikurti savo vestuvių kvietimus

Banner