Banner

Ką daryti, jei tenka atšaukti ar atidėti vestuves?

Ką daryti, jei tenka atšaukti ar atidėti vestuves?
Pasaulį sudrebinusi pandemija tik dar kartą įrodė, jog „dievo planai nežinomi“. Daugybė porų dėl karantino ir savo bei šventės dalyvių saugumo turėjo atidėti ar net atšaukti savo šventę. Ką jau kalbėti apie tai, jog daug porų patyrė didžiulius nuostolius, o tai tikrai apkartino šventės laukimą. Kadangi ši situacija vis dar yra itin jautri ir nežinia, kada ir vėl turėsime spręsti šventės atidėjimo ar atšaukimo klausimą – dalinamės patarimais, kaip elgtis jei tenka atšaukti ar nukelti vestuves.
 
Pagalvoti apie planą B
 
Sprendimas atidėti ar nukelti ilgai planuotą šventę be abejonės yra labai sunkus. Todėl šio sprendimo neturėtumėte priimti skubotai – iš pradžių gerai apsvarstykite visas alternatyvas. Ar tikrai būtina atidėti šventę? Jei planavote tik kuklią šventę artimųjų apsuptyje, galbūt ji vis dar gali įvykti laikantis ypatingų saugumo reikalavimų? Pagalvokite apie planą B ir kaip vestuvių šventę būtų įmanoma švęsti karantino sąlygomis. Galbūt artimieji galėtų susirinkti atšvęsti tokią gražią progą į Jūsų namus. O gal Jums kuo puikiausiai užteks ir vestuvių ceremonijos? Žinoma, jei norite iškilmingos, didelės šventės – vestuvių atidėjimas gali būti geriausias sprendimas.
 
Pasirinkti kitą santuokos registravimo datą
 
Jei jau nusprendėte atidėti savo vestuvių šventę, visų pirma turėtumėte nuspręsti į kokią dieną ją perkelsite. Gali būti, kad apsispręsti Jums padės ir Jūsų pasirinkti paslaugų teikėjai – susisiekite su šventės vietos savininkais, fotografais, šventės vedėju ir pabandykite surasti visiems labiausiai tinkančią datą. Jei kyla sunkumų surasti visiems laisvą dieną – apsvarstykite datas ne sezono metu ar darbo dienomis. Na, o išsirinkę dieną, kuri tinka svarbiausiems paslaugų teikėjams ir, žinoma, Jums – nepamirškite perkelti ir santuokos registravimo datos, susisiekę su savo Civilinės metrikacijos skyriumi ar santuoką šventinančiu kunigu.
 
 
Susisiekti su paslaugų teikėjais
 
Informuoti apie visus šventės pasikeitimus privalote kiekvieną su Jūsų švente susijusį paslaugų teikėją. Žinoma, jei bandysite derinti visiems tinkančią datą, gali iškilti sunkumų, todėl nuspręskite, kurie paslaugų teikėjai Jums svarbiausi ir šventės dieną rinkitės konsultuodamiesi su jais. Vieniems paslaugų teikėjams datos pasikeitimas gali turėti įtakos, kitiems ne – rinkdamiesi vestuvių dieną turėtumėte atsižvelgti ir į tai. Galbūt kai kurie paslaugų teikėjai Jūsų pasirinktą dieną Jūsų negalės aptarnauti – jei taip bus, apie tai bus svarbu žinoti ne tik Jums, bet ir patiems paslaugų teikėjams.
 
Nauji vestuviniai kvietimai
 
Pasikeitus vestuvių datai, apie pasikeitimus turėtumėte informuoti ir šventės svečius. Tai galite padaryti susisiekę telefonu, elektroniniu paštu ar socialiniais tinklais. Jei Jūsų vestuvės turėjo būti jau visai netrukus, neatidėliokite ir praneškite svečiams apie šventės atidėjimą kuo greičiau. Ypač tai svarbu žinoti svečiams, kurie į Jūsų šventę atvyksta iš užsienio. Informavę apie šventės datos pasikeitimą neformaliai, galite pamaloninti svečius ir naujais vestuviniais kvietimais. Jie bus ypač naudingi, jei pasikeitė ne tik šventės data, bet ir ceremonijos laikas, šventės vieta ir kitos svarbios detalės.
 
Pasidomėti tendencijomis
 
Na ir galiausiai, jei vestuves perkėlėte į kitus metus, nepamirškite apie savo šventę – ir toliau domėkite viskuo, kas susiję su vestuvėmis. Vestuvių mados keičiasi labai greitai, tas kas buvo madinga šiais metais, gali būti nebeaktualu kitais ir kiekvienas metais galime išvysti nuostabių naujovių. Taigi, domėkite tendencijomis ir galbūt, pastebėję kažką naujo, galėsite tai pritaikyti ir savo vestuvėse, kad atėjus šventei ji būtų šiuolaikiška ir atitiktų tų metų aktualijas.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!

Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

Banner