Banner

Kokios bus 2021 metų vestuvės?

Kokios bus 2021 metų vestuvės?
Akivaizdu, jog 2021 metais vestuvių bus kur kas daugiau nei bet kuriais kitais metais. Juk švęsti vestuves rengiasi ne tik poros, kurioms dėl koronaviruso teko savo šventę atidėti, bet ir tos, kurios ką tik susižadėjo ar ir planavo švęsti 2021 metais. Kadangi vasara turi ribotą dienų skaičių, o populiariausios šventės vietos ir paslaugų teikėjai bus išgraibstyti patys pirmieji – galime nė neabejoti, jog 2021 metų vestuvėse bus daugybė pokyčių. Nerimą kelia ir tai, jog 2021 metais koronaviruso grėsmė dar gali būti neišblėsusi.
 
„Mikro“ vestuvės
 
Galime prognozuoti, jog 2021 metai bus „mikro“ vestuvių metai. Tai reiškia, jog vis daugiau porų užuot rengusios didžiules, iškilmingas vestuves, nuspręs atšvęsti savo santuokos įteisinimą kukliame artimųjų rate. Taip bus ne tik todėl, jog bus stengiamasi vengti kuo daugiau kontaktų, bet ir todėl, jog žmonės ims matyti vestuves kaip šeimos šventę, o ne visos giminės ir draugų fiestą, kuria norima pasipuikuoti. Kadangi svečių skaičius šventėse mažės – nebus didelio poreikio rengti dviejų dienų šventes ar ieškoti šventės vietų, kurios talpina daug žmonių. Vis dažniau vestuvių šventimui bus pasirenkamos šeimos sodybos, jaukūs restoranai ar kavinukės.
 
Vestuvės darbo dienomis
 
Tam, kad vestuvių planavimas vyktų sklandžiau ir jauniesiems pavyktų užsisakyti jų pageidaujamus paslaugų teikėjus, daugelis vestuvių bus perkeliamos į darbo dienas, taip pat kur kas daugiau švenčių vyks ne sezono metu. Natūralu, jog tos poros, kurios norės atšvęsti savo vestuves 2021 metais turės į datos pasirinkimą žiūrėti lanksčiau – visiems norintiems vasaros savaitgalių gali neužtekti.
 
 
Vietiniai gamintojai ir mažiau žinomi paslaugų teikėjai
 
Viena didžiausių 2021 metų vestuvių tendencijų – parama vietiniam verslui ir mažiems gamintojams. Taip bus stengiamasi smulkiajam verslui padėti atsigauti po koronaviruso sukeltos krizės. Pavyzdžiui, maisto produktai, saldumynai bus užsisakomi iš turgaviečių, smulkių verslininkų, vestuvinius stalus puoš Lietuvoje auginamos gėlės, vestuvinės suknelės užsisakomos pas lietuvių dizainerius. Taip pat, daugiau dėmesio sulauks ir mažiau žinomi paslaugų teikėjai – mat populiariausius paslaugų teikėjus bus užsisakyti itin sunku, dėl didelio jų užimtumo.
 
Sugrįžimas prie tradicijų
 
Kita ryški 2021 metų tendencija – autentika ir sugrįžimas prie tradicijų. Ant vestuvinio vaišių stalo dažniau išvysime tradicinį lietuvišką šakotį, vestuvių dekore vyraus tautosakos, patriotizmo motyvai, jaunieji planuodami savo vestuvių šventę daugiau dėmesio skirs vyresniesiems šventės dalyviams. Taip bus siekiama grįžti prie savo šaknų, vertinti šeimos ir tėvynės palikimą.
 
Tvarumas
 
Apie tvarumą buvo kalbama jau ir šių metų vestuvėse – tačiau ši tendencija arba kitaip dar būtų galima pavadinti – gyvenimo būdas – niekur neišnyks. Žmonės ir toliau skatinami gyventi taikoje su gamta – kurdami savo šventes naudoti aplinkai nežalingas medžiagas, vengti pompastikos, kuri po šventės greitai atsiduria šiukšliadėžėse. Vestuvėse bus atsisakoma vienkartinių indų, popieriaus gaminių, skintų gėlių, nesuyrančių pakuočių.
 
Masyvios gėlių ir žalumynų kompozicijos
 
Didžiausia vestuvių šventės puošmena bus gėlės ir gamtoje surandami žalumynai – dar geriau bus jei jie bus užauginti Lietuvoje ar net mamos ar senelės sode. Bus grįžtama prie idėjos, jog vestuves kuo puikiausiai galima papuošti ir be įspūdingų dekoracijų, o vien naudojant gamtoje randamas gėrybes.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!

Mergvakario pramoga, kurios dar ilgai nepamiršite!

Mergvakario pramoga, kurios dar ilgai nepamiršite!

Banner