Banner

Pirmasis jaunavedžių šokis – įsimintina vestuvių kulminacija!

Pirmasis jaunavedžių šokis – įsimintina vestuvių kulminacija!
Vestuvinis šokis yra ypatinga vestuvių vakaro programos dalis. Galima pastebėti, jog šiandien vestuviniam šokiui skiriamas vis didesnis dėmesys – nuo gana paprastų valso žingsnelių pereinama iki sudėtingų kompozicijų ir kelių stilių derinimo viename šokyje.  Įspūdžiui sustiprinti pasitelkiami papildomi efektai – žemas rūkas, išskirtinis apšvietimas ar net ugnies instaliacijos – taigi toks jaunavedžių šokis tikrai nusipelno tapti ir visos šventės kulminacija. Dalinamės patarimais, kurie padės Jums paruošti šventės kulminacijos vertą vestuvinį šokį!
 
 
 
Kodėl reikėtų pasikliauti profesionalais?
Dažnai dėl finansinių sumetimų poros nusprendžia, jog vestuvinį šokį sukurs patys ir nustemba, kad viskas pavyko ne taip, kaip jie tikėjosi. Tačiau, net jei ir esate puikūs šokėjai, o šokdami kartu jaučiatės apimti didžiausios euforijos, turite žinoti, jog iš šalies Jūsų pasirodymas gali atrodyti visiškai kitaip. Ruošiant šokį, reikėtų pagalvoti ne tik, kaip jaučiatės patys, bet ir kaip Jūsų pasirodymas atrodys svečiams. Profesionalus vestuvinio šokio mokytojas galės pasakyti objektyvią kritiką, kuri Jums padės tobulėti ir pasiruošti daug geriau. Be to, profesionalios pirmojo jaunavedžių pamokos Jums suteiks galimybę išmokti naujų šokių žingsnelių ir sukurti ne tik šokį, bet visą pasirodymą, tikrąja ta žodžio prasme. Kai šokis tampa pasirodymu, svarbūs ne tik šokių žingsneliai, bet ir tinkama laikysena, įsijautimas į muziką, ritmo pajautimas bei visa šokio kompozicija. Viskas turi būti apgalvota ir sustyguota taip, jog jaustumėtės visiškai pasiruošę ir atsipalaidavę – tik tada šokis atrodys natūraliai ir juo mėgausitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų svečiai.
 
 
Kada pradėti mokytis pirmojo šokio?
Kiekvienai porai gali reikėti skirtingo laiko pasiruošti vestuviniam šokiui, tačiau dažniausiai profesionaliai šokis ruošiamas 5-6 pamokas, o papildomai jaunieji tobulina įgūdžius ruošdamiesi namie. Nereikėtų pradėti lankyti vestuvinio šokio pamokų per daug anksti, jei neketinate jų tęsti iki pat šventės. Tokiu atveju šokių žingsneliai gali užsimiršti ir prarasite šokių pamokų metu įgytas žinias. Taigi geriausias laikas pradėti vestuvinio šokio pamokas yra likus dviem arba vienam mėnesiui iki vestuvių šventės. Žinoma, galite su mylimuoju vestuvinio šokio pamokas paversti smagiu hobiu, tuomet pradėkite lankyti pamokas anksčiau – prieš metus ar pusę metų. Tai bus šaunus būdas vestuvių planavimo metu skirti laiko sau ir daugiau laiko praleisti kartu.
 
ŠOKIŲ PAMOKOS VESTUVĖMS >> 

Dažniausiai iškylančios problemos
Pagrindinė jaunųjų problema – tai įgūdžių neturėjimas ir nesugebėjimas atsipalaiduoti. Mokantis vestuvinio šokio ir ruošiant Jūsų šokio kompoziciją, nereikėtų pamiršti, kad viską darote dėl savęs ir niekas negimsta profesionaliu šokėju. Jeigu šokdami tradicinį vestuvinį valsą jaučiatės nepatogiai, geriau paprašykite Jūsų šokių mokytojo, kad padėtų Jums sukurti kitokį, labiau Jūsų charakterį atspindintį vestuvinį šokį. Jei mėgausitės šokio mokymosi procesu ir pačiu šokiu – Jums tai seksis kur kas geriau, o vestuvių dieną nebūsite susivaržę ir nereikės visą dieną su nerimu laukti tos lemtingosios pirmojo vestuvinio šokio akimirkos.
 
TAIP PAT SKAITYKITE: Populiariausios dainos pirmajam jaunavedžių šokiui!
 
Pasitelkite į pagalbą specialiuosius efektus!
Norite, kad Jūsų pirmasis jaunavedžių šokis būtų išties įspūdingas? Tuomet kodėl nesukūrus ypatingos atmosferos pasitelkus į pagalbą specialiuosius efektus. Žemų dūmų efektas privers Jūs pasijausti taip, tarsi skrajotumėte virš debesų, o Jūsų svečiams neleis nuo Jūsų atitraukti akių. Lazerių efektai suteiks Jūsų romantiškam šokiui modernumo. Sukurti įspūdingą ir įsimintiną šokį gali padėti ir vestuvių svečiai – jie gali sustoti aplink jaunuosius su šaltosiomis ugnelėmis taip sukurdami magišką žvaigždėto dangaus foną. Toks šokis tikrai taps unikalia Jūsų šventės kulminacija!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Kodėl sutuoktiniai turi turėti savo asmeninę erdvę?

Kodėl sutuoktiniai turi turėti savo asmeninę erdvę?

Banner