Banner

Viskas, ką turi išsiaiškinti apie savo būsimą vyrą!

Viskas, ką turi išsiaiškinti apie savo būsimą vyrą!
 
 
 
Jei jau ketinate susieti savo gyvenimą su kitu žmogumi, Jūsų santykiai turėtų būti paremti abipusiu pasitikėjimu ir pagarba. Įvairios paslaptys ir nutylėjimai griauna santykius, ne tik tada kai jie netikėtai yra atskleidžiami (nors tai irgi labai tikėtina), bet ir neleisdami paslapties naštą nešančiajam visiškai atsipalaiduoti ir būti tikruoju savimi. Tad geriau atverskite visas kortas dar prieš sumainydami žiedus ir išsiaiškinkite apie savo vaikiną kelis svarbius dalykus.
 
 

Finansiniai sunkumai ir paskolos

 
Nesvarbu, ar tai yra paskola studijoms, automobilio lizingas, o gal didžiulė skola – jei ši finansinė našta slegia Jūsų mylimojo pečius, Jūs tai tikrai turėtumėte žinoti. Visiškai natūralu, jog žmonės ateina į mūsų gyvenimą su savo praeitimi (net ir finansine), tačiau sukūrus šeimą šie materialūs rūpesčiai gali tapti tikru galvos skausmu ir sutuoktiniui. Tokias svarbias mylimojo gyvenimo detales žinoti yra labai svarbu – juk susituokus visus finansinius reikalus tvarkysite kartu. Turite būti tam pasiruošusi ir jei įmanoma apsaugoti savo asmeninį turtą.
 

Teistumas ir kiti reikalai su teisėsauga praeityje ar dabartyje

 
Tai apie savo gyvenimo partnerį būtinai turėtumėte žinoti, net jei neįvyko nieko pavojingo ir niekas dėl to nenukentėjo. Nepaisant to, jog neprivalote žinoti visų mylimojo praeityje priimtų netinkamų sprendimų, būtinai turite išsiaiškinti viską, kas gali daryti įtaką Jūsų bendrai ateičiai ir kelti keblumų Jūsų laimei. Bet kokiu atveju, bus daug geriau jei apie tokius praeities įvykius sužinosite iš savo išrinktojo, o ne iš kitų žmonių lūpų.
 
 

Priklausomybės ir sunkios ligos

 
Tikriausiai prisiminimus apie tokius dalykus Jūsų mylimasis norėtų užrakinti po devyniais užraktais, tačiau Jus greitai tapsite jam artimiausiu žmogumi, todėl privalote žinoti, su kokiais sunkumais jis susidūrė praeityje, kad galėtumėte išvengti jų pasikartojimo. Nesvarbu ar tai priklausomybė nuo alkoholio, ar narkotinių medžiagų, o gal nepagydoma ar lengvai atsinaujinanti liga, kurios gydimui reikalingas išskirtinis dėmesys – turite būti viskam pasiruošusi ir žinoti, kaip padėti savo mylimam žmogui, jei jį ir vėl užkluptų problemos.
 

Jo jausmai 

 
Neturėtumėte vienas nuo kito slėpti, jei kažkas santykiuose Jūsų netenkina – juk jei jau ruošiatės su žmogumi praleisti visą gyvenimą, turite būti tikri, kad jaučiate su juo laimę ir pilnatvę. Dažnai žmonės nutyli tam tikrus dalykus, kad išsaugotų santykius ir išlaikytų juose harmoniją, tačiau taip tik padaro sau ir savo mylimajam meškos paslaugą. Juk jei nepasakote savo partneriui, kad Jums kažkas nepatinka, jis savo elgesio nepakeis, o Jums su tuo reikės ir toliau gyventi. Galbūt Jūsų vaikinui nepatinka tam tikras Jūsų elgesys ir jis užgniaužia savo jausmus, jog Jūsų neprarastų, tačiau po vestuvių šios Jūsų savybės ar elgesys gali pati pagrindiniu ginčų objektu. Geriausia bus išsiaiškinti tai iš anksto - juk pradedant naują santykių etapą svarbu, kad neliktų jokių neaiškumų.
 
 

Praeities santykiai

 

Jūsų vaikinas, prieš sutikdamas Jus, daug metų draugavo su kita mergina, tačiau vėliau su ja išsiskyrė. Kodėl? Gal tai buvo neištikimybė? Kas nutraukė santykius? O gal prieš sutikdamas Jus Jūsų išrinktasis buvo tikras mergišius ir merginas keitė it kojines? Žinodama visą tiesą apie mylimojo buvusius santykius, galėsite daryti išvadas apie tai, koks sutuoktinis jis bus. Tačiau neturėtumėte tikėti kiekvienu savo vaikino žodžiu – jis gali Jums pasakoti kur kas gražesnę istorijos pusę. Geriau pasistenkite kuo daugiau informacijos sužinoti iš artimų savo vaikino draugų ar net pažįstamų – jie viską gali papasakoti objektyviau. Ir be abejonės viską, ką sužinosite, pasistenkite įvertinti skeptiškai – kartais vienintelės tiesos neįmanoma sužinoti. Svarbiausia nuoširdžiai sau atsakyti į klausimą: „Ar aš galėsiu juo pasitikėti?“.
 

Šeima ir draugai

 
Kokie yra Jūsų vaikino santykiai su šeimos nariais? Kokie yra jo draugai? Kiek įtakos šie žmonės gali daryti Jūsų santykiams? Tikriausiai esate girdėjusi daugybę istorijų apie tai, kaip rūpestingos anytos kišimasis į šeimos reikalus prisideda prie jos griūties. Ar Jūsų vaikinas yra liguistai priklausomas nuo savo šeimos – ar spręsdamas Jūsų buities klausimus labiau pasitiki artimųjų nuomone nei Jūsų? Susiedama gyvenimą su tokiu žmogumi, turite būti pasiruošusi nuolatiniam aplinkinių kišimuisi į Jūsų asmeninį gyvenimą. Tas pats galioja ir tuo atveju, jei vaikinas beatodairiškai kliaujasi savo draugų patarimais. Kuriant bendrą ateitį – svarbiausia būti komanda. Jei į Jūsų santykius kišis kiti žmonės, būti komanda tikrai nepavyks.
 
Žinoma, įtarimą turėtų kelti ir tai, jei mylimasis visai neturi draugų ir nepalaiko santykių su savo šeima. Reikėtų išsiaiškinti, kokios yra tokio santykių atšalimo priežastys – juk gali būti, kad tam tikru metu tai gali pakenkti ir Jūsų šeimai.
 

Kasdieniai įpročiai

 
Kodėl šiandien vis dažniau tvirtinama, jog prieš vestuves poros turėtų bent pusmetį pagyventi kartu? Ogi todėl, kad susituokus nepaaiškėtų, jog jų gyvenimo būdas yra visiškai nesuderinamas. Susitikinėjant, tačiau kartu negyvent, daugelį savo įpročių galima paslėpti – tuomet antroji pusė žino tik gerąsias partnerio savybes. Tačiau kuriant šeimą vien to nepakanka. Galbūt Jūsų mylimasis yra visiškas pedantas, o Jūs puikiai jaučiatės „jaukioje“ netvarkoje. Turite būti tikri, kad šiuos skirtumus Jums pavyks įveikti – jog sugebėsite vienas prie kito prisitaikyti ir daryti kompromisus. Kitu atveju, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingai atrodančios smulkmenos, galiausiai Jus išves iš kantrybės ir gali tapti rimtų konfliktų priežastimi. Būkite kantri, dėmesinga ir pasistenkite pažinti savo išrinktąjį visose galimose aplinkybėse, kad galėtumėte juo pasitikėti ir tikėtumėte Jūsų bendra ateitimi.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Aurelija ir Karolis. Nuo šiol Italija – jų meilės šalis!

Aurelija ir Karolis. Nuo šiol Italija – jų meilės šalis!

Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Banner