Banner

20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!

20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!
Daugelis įsimylėjėlių įsivaizduoja, kad jų meilė ir aistra truks amžinai ir visiškai nebūtina jos skatinti ir puoselėti – esą tai natūralus procesas: du žmonės susitinka, įsimyli ir gyvena su savo meile iki paskutinio atodūsio. Tačiau stebėdami meiliai besielgiančius, ilgą santuokinį gyvenimą gyvenančius žmonės, mes retai susimąstome, kaip sunkiai jiems reikėjo dirbti su savimi ir vienam dėl kito, kad sukurtų šiuos pasitikėjimu ir meile paremtus santykius. Žinoma, visko išmokstama per patirtis ir kartais net labai sunkias pamokas – tik tada supranti, kad tam, jog galėtum mėgautis saldžiais meilės vaisiais reikia kaip reikiant paplušėti: atsisakyti kaprizų, paaukoti kai kurias savo svajones ir išmokti priimti kitą žmogų su visais jo trūkumais. Tačiau, patikėkite, verta!
 
 
 
1. Pasirinkite mylėti vienas kitą, net tada, kai mažiausiai vienas kitam patinkate. Meilė yra įsipareigojimas, ne vien jausmas!
 
2. Visada pakelkite ragelį kai skambina Jūsų žmona/vyras ir, jei įmanoma, pasistenkite išjungti savo telefoną, kai esate kartu su savo antrąją puse.
 
3. Laikas kartu turėtų būti prioritetas. Jis yra santykių „valiuta“–  todėl nuolat investuokite į Jūsų santuoką.
 
4. Apsupkite save žmonėmis, kurie stiprins Jūsų santuoką ir pašalinkite iš savo gyvenimo tuos, kurie priverčia Jus abejoti savo pasirinkimu. Niekada kitiems žmonėms apie savo antrąją pusę nekalbėkite blogų dalykų. Juk pats pasirinkote su juo/ja būti! Apsaugokite savo meilę nuo visų neigiamų dalykų.
 
5. Pasistenkite, kad juokas būtų Jūsų santuokos garso takeliu. Dalinkitės džiaugsmo akimirkomis ir net sunkiausiu metu raskite priežasčių nusišypsoti.
 
6. Kiekvieną kartą ginčydamiesi, prisiminkite, kad šiame ginče nebus nei nugalėtojo nei pralaimėtojo. Jūs esate partneriai visose srityse – taigi ir laimėsite ir pralaimėsite kartu. Dirbkite kartu, kad rastumėte sprendimą!
 
7. Prisiminkite, kad stiprioje santuokoje retai tuo pačiu metu būna du stiprūs žmonės. Dažniausiai vienas iš partnerių būna stiprus dėl kito, kai šis jaučiasi silpnas.
 
8. Teikite prioritetą tam, kas vyksta Jūsų miegamajame. Sekso neužtenka, kad sukurtumėte stiprią santuoką, tačiau be jo to padaryti beveik neįmanoma.
 
9. Santuoka neturėtų būti suprantama, kaip visko dalinimas pusiau – tai du žmonės vienas kitam atiduodantys viską, ką turi.
 
 
10. Duokite vienas kitam viską, ką galite geriausio, o ne tai, kas liko, geriausią atidavus kažkam kitam.
 
11. Pasimokykite iš kitų klaidų, tačiau nelyginkite savo santuokos su kitų porų santykiais. Jūsų gyvenimo planas yra unikalus Dievo kūrinys!
 
12. Neatidėkite savo santuokos, kai Jūsų gyvenime atsiranda vaikai – gali atsitikti taip, kad galiausiai liksite tuščiame lizde: ir be vaikų, ir be santuokos.
 
13. Niekada nieko neslėpkite vienas nuo kito. Paslaptys yra intymumo priešas. Taip pat, niekada vienas kitam nemeluokite. Melagystės griauna pasitikėjimą, kuris yra stiprių santykių pamatas.
 
14. Jei suklydote, mokėkite tai pripažinti ir paprašyti atleidimo. Na, o jei Jūsų sutuoktinis sugriovė Jūsų pasitikėjimą, pasistenkite jam atleisti. Taip greičiau užgydysite žaizdas ir suteiksite galimybę atstatyti pasitikėjimą.
 
15. Būkite kantrūs vienas kitam. Jūsų antroji pusė Jums turi būti svarbesnė už Jūsų užimtą dienotvarkę.
 
16. Kurkite ir puoselėkite savo santuoką taip, kad Jūsų sūnus užaugęs norėtų būti geru vyru, o Jūsų dukra norėtų būti gera žmona.
 
17. Būkite savo antrosios pusės didžiausiu drąsintoju, o ne kritiku. Jūs esate tas, kuris turi nubraukti mylimojo ašaras, o ne būti Jų priežastimi.
 
18. Visada nešiokite savo vestuvinį žiedą. Tai Jums primins, kad esate sujungtas su savo antrąja puse, o kitiems, kad Jūsų ryšys yra nenutraukiamas!
 
20. Kai galite pasirinkti, pasakyti kažką nemalonaus savo sutuoktiniui ar ne – geriau pasirinkite to nesakyti.
 
 
Na ir galiausiai, niekada negalvokite, kad skyrybos yra išeitis. Prisiminkite, kad tobula santuoka yra tik du netobuli žmonės, kurie atsisako vienas dėl kito pasiduoti!
 
Nuotraukos: freepik.com        
Šaltinis: Santuoka.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Esterė ir Emanuelis. Meilės pasaka po atviru dangumi

Esterė ir Emanuelis. Meilės pasaka po atviru dangumi

Banner