Banner

Ar verta aukoti patogumą dėl gražios suknelės?

Ar verta aukoti patogumą dėl gražios suknelės?
Tikriausiai puikiai žinote posakį „grožis reikalauja aukų“? Iš tiesų, kiekviena mergina labai nori būti pati gražiausia, todėl įdeda daug pastangų puoselėdama savo išvaizdą ir kurdama tobulą įvaizdį. O tam dažnai prireikia pasėdėti pusę dienos kirpykloje, lieti prakaitą sporto salėje ar užsidėti labai nepatogius (tačiau gražius!) aukštakulnius batelius. Artėjant vestuvių dienai noras tapti gražiausia pasaulio moterimi nė kiek nesumažėja – atvirkščiai, jis yra neišvengiamas. Dažnai girdime, jog vestuvių dieną jaunieji visų pirma turėtų jaustis savimi, atsipalaiduoti ir mėgautis vienas kito meile, o ne be perstojo galvoti, kaip neištepti suknelės, nepargriūti ir išgyventi dieną be didesnių katastrofų. Ak tiesa, suknelė! Kodėl būtent ta, kuri atrodo tarsi „nužengusi“ iš svajonės ir glunda prie kūno tarsi nulieta yra būtent ta, kuri vestuvių dieną nuotakai tampa asmeniniu kalėjimu?
 
 
Patogumas ar grožis?
Kaip išsirinkti suknelę, kuria pasipuošus būtų malonu ne tik žiūrėti į save veidrodyje, bet ir vaikščioti, kvėpuoti, glėbesčiuotis su artimaisiais ar net šokti? Grožio ir patogumo santykis suknelėje visiškai priklauso nuo Jūsų charakterio ir temperamento – jei esate veržli nutrūtgalvė, negalinti ilgai išbūti vienoje vietoje – ilga, pūsta ir sunki suknelė Jums neleis būti savimi ir todėl vestuvių dieną tiesiog negalėsite jaustis laiminga. Jei esate santūri, elegantiška ir nežadate per vestuves šokti basa iki paryčių – Jums visiškai užteks to, kad su suknele galėsite vaikščioti ir sėdėti. Prieš rinkdamasi suknelę būkite nusistačiusi aiškius kriterijus ir gerai apsvarstykite kas Jums yra svarbiau – patogumas ar suknelės išvaizda. Juk tai nuotaka turėtų puošti suknelę, o ne suknelė nuotaką – o jausdamasi it ne savame kailyje tikrai nešvytėsite pozityvia energija ir tai pastebės aplinkiniai.
 
 
 

Kokios suknelės yra nepatogiausios?

Tikrai nereikėtų manyti, jog visos gražios suknelės yra nepatogios ir kad jomis daug maloniau gėrėtis iš šalies nei pasipuošti pačiai. Taip pat nereikėtų galvoti, kad visos ilgos ar pūstos suknelės suvaržo judesius. Viskas priklauso nuo Jūsų kūno formų, oro sąlygų, šventės vietos, aktyvumo.
 
Pavyzdžiui merginoms, kurios turi didesnės apimties krūtinę, suknelės be petnešėlių gali smukčioti ir dėl to jos nesijaus patogiai. Ilgas suknelės šleifas trukdys ir erzins lietingu oru, o storo audinio suknelę norėsite kuo greičiau nusivilkti stipriai kaitinant saulutei. Jei Jūsų vestuvės vyks pajūryje, neturėtumėte rinktis ilgos ir pūstos suknelės – su ja Jums bus sudėtinga vaikščioti smėlėta pakrante. Ruošiatės šokti labai energingą pirmąjį jaunavedžių šokį? Tuomet taip pat turėtumėte atsisakyti ilgos, pūstos ir sunkios suknelės, nes ji suvaržys Jūsų judesius ir šokis nesigaus toks, kokio tikėjotės. Vienintelis būdas nustatyti ar suknelė bus patogi – įvertinti šiuos keturis svarbius aspektus ir, žinoma, suknelę pasimatuoti! Tik pasimatavus suknelę iš tiesų žinosite, kaip su ja jaučiatės ir įvertinsite jos patogumą.
 
 

Kaip „ištverti“ vestuves su nepatogia suknele?

Kartais taip jau nutinka, kad suradus svajonių suknelę, niekas nebėra svarbu – nei gerokai biudžetą viršijanti suknelės kaina nei tai, kad su ja vos pavyksta išstovėti ant kojų. Tačiau ar tai, jog vėliau visi aikčios žvelgdami į įspūdingas vestuvines nuotraukas tikrai verta Jūsų kančių? Šiuo atveju labai tinka dar vienas gerai žinomas posakis „per kančias į žvaigždes“. Taip, dėl gražios suknelės, su kuria atrodote pritrenkiančiai, galima šiek tiek ir pasiaukoti, tačiau nebūtinai visą dieną! Juk šiandien jau visai įprasta, kad nuotaka vestuvių dieną pakeičia kelias sukneles, tad savo išsvajota suknele galite pasipuošti formaliosios šventės dalies metu, o vakare persirengti kita patogesne suknele.
 
Jei jau nusprendėte patogumą aukoti dėl gražios suknelės, tuomet turėtumėte pasirūpinti, kad kiti Jūsų įvaizdžio akcentai būtų patogesni ir nevaržytų judesių. Visų pirma pasirūpinkite patogiu ir tinkamo dydžio apatiniu trikotažu. Jei suknelė pūsta ir slegianti kojas, būtinai užsidėkite pasijonį, kuris leis Jums judėti bent šiek tiek laisviau. Taip pat labai svarbu pasirūpinti patogia avalyne – bateliai neturėtų spausti kojų ir būti pernelyg aukšti. Neapkraukite savęs ir sunkiais aksesuarais – jei suknelė ir taip jau yra įspūdingo grožio, detalės turėtų būti papildančios, o ne užgožiančios. Na ir galiausiai, nebijokite paprašyti savo artimiausių draugių ar mamos pagalbos – jos gali palaikyti suknelės šleifą Jums einant ar pataisyti susiglamžiusį sijonėlį, kad visą dieną atrodytumėte tobulai.
 
 
Nuotraukos: freepik.com     
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ką turėtumėte žinoti apie vestuves restorane?

Ką turėtumėte žinoti apie vestuves restorane?

Kaip sutarti su jaunikio šeima?

Kaip sutarti su jaunikio šeima?

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?

Banner