Banner

Originalūs būdai, kaip pakviesti svečius į vestuves

Originalūs būdai, kaip pakviesti svečius į vestuves
Greičiausiai visiems planuojantiems vestuves yra žinoma, jog geriausias laikas įteikti kvietimus yra likus pusmečiui iki šventės. Jie yra be galo svarbūs dėl to, kad visą reikiamą šventės informaciją Jūsų artimieji turėtų po ranka ir iki šventės jos nepamirštų ar nesumaišytų. Tačiau, jei visgi nenorite standartinių kvietimų ir norėtumėte tai padaryti kiek originaliau, tačiau nežinote kaip, tikrai yra išeitis! Šiame straipsnyje pateiksime keletą išskirtinių idėjų, kaip pakviesti Jums artimus žmones į vestuves.
 
Elektroninis kvietimas
Jei norite kvietimų, kurie būtų draugiški gamtai, tačiau taip pat atrodytų gražiai ir estetiškai, tuomet puikus variantas gali būti elektroniniai kvietimai. Sukurti tokius kvietimus patiems — nieko nekainuoja ir tai padaryti yra ganėtinai nesunku, ypač jei pasinaudosite tokiomis grafinio dizaino platformomis kaip Canva. Negana to, šiuos kvietimus labai lengva išsiųsti visiems svečiams, net ir tiems, kurie gyvena užsienyje.
 
 
Vaizdo įrašas
Dar vienas ekologiškas būdas pakviesti savo artimus žmones į vestuves — vaizdo įrašas. Čia galite visiškai išlaisvinti savo vaizduotę ir sukurti kažką unikalaus, susijusio būtent su Jūsų pora. Galbūt jį sudarys juokingi ir mieli vaizdo įrašai iš Jūsų poros gyvenimo, galbūt panaudosite nuotraukas ar kitas svarbias detales, pavyzdžiui, filmuką nufilmuosite ten, kur pirmą kartą susitikote. Visa tai — be galo originalu ir nauja, tad tikrai maloniai nustebinsite savo svečius!
 
Laikraštis
Kitas ne ką prastesnis variantas — užsisakykite specialiai jums sukurtus laikraščius. Šia paslauga galite pasinaudoti tam tikrose spaustuvėse ar reklamos agentūrose. Į laikraščius sudėkite ne tik visą šventės informaciją, bet taip pat ir susipažinimo, pasipiršimo istoriją, linksmus draugystės įvykius ar net istorijas, susijusias su vestuvėse dalyvaujančiais svečiais.
 
Dėlionė
Lygiai taip pat, kaip laikraštį, galite užsisakyti ir personalizuotą dėlionę, kuri gali būti tarsi savotiška pramoga svečiams, kadangi tik surinkę ją, jie sužinos visą reikalingą šventės informaciją. Priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, galite rinktis tarp skirtingų dėlionės dydžių ir dalių, iš kiek ji bus sudaryta.
 
 
Saldi dovana
Galiausiai, savo svečius galite nustebinti ir saldžiomis dovanomis. Vienas iš variantų — keksiukai, kurie būtų dekoruoti Jūsų norimu tekstu bei kitais vestuves simbolizuojančiais papuošimais. Jie ne tik pamalonins Jūsų svečių skonio receptorius, bet ir labai gražiai atrodys. Kitas variantas — šokoladas su personalizuota etikete, kurioje būtų nurodyta visa vestuvių šventės informacija. Kad ir kurį iš šių būdų pakviesti savo artimus žmones pasirinksite, galite būti garantuoti, jog jie liks maloniai nustebinti. Gi svarbiausia — parodytas dėmesys ir gražus gestas!
 
Kvietimų tekstus rasite ČIA
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Sąrašas daiktų, kuriuos rekomenduojama turėti vestuvių dieną

Sąrašas daiktų, kuriuos rekomenduojama turėti vestuvių dieną

Vestuvinė šukuosena – apie ką pagalvoti?

Vestuvinė šukuosena – apie ką pagalvoti?

Banner