Banner

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2022 metams

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2022 metams
Jei jaučiate, jog atėjo tas laikas, kuomet norite pasipiršti savo antrajai pusei ir žengti dar vieną, tvirtesnį žingsnį bendro gyvenimo link, didžiausi sveikinimai! Tačiau sužadėtuvėms reikia tinkamai pasiruošti ir pasirūpinti vienu pagrindiniu jų akcentu — žiedeliu. Ne paslaptis, jog jų pasiūla šiuo metu — be galo didelė, tad pastebėti tą vienintelį žiedą, kuris geriausiai tiktų Jūsų moteriai ir ją atspindėtų, be papildomo domėjimosi gali būti kiek sunkoka. Tad, kad tai padaryti būtų kiek lengviau, šiame straipsnyje pateiksime 2022 metų sužadėtuvių žiedų tendencijas.
 
Unikalūs žiedai
Dabar, kaip niekada anksčiau, vis dažniau ir dažniau vyrai nusprendžia pasirinkti specialiai savo mylimosioms sukurtus žiedus. Tokiais atvejais yra kreipiamasi į juvelyrus, kurie yra pasiruošę realizuoti visas galvoje besisukančias idėjas. Galbūt norisi unikalios žiedo formos, tam tikro graviravimo arba žiedo su išskirtinio brangakmenio akute. Žinoma, reikia suprasti, jog visa tai užims kur kas daugiau laiko nei įsigyti jau pagamintą žiedą, tačiau galite būti užtikrinti, jog rezultatas atpirks visą tą laukimą ir jaudulį.
 
 
Moderni klasika
Greičiausiai amžinai liksianti aktuali — klasika su keletu modernių prieskonių. Tai balto, geltono ar rausvo aukso žiedas su vienu briliantu ar kitu brangakmeniu žiedo centre. Šis variantas idealus toms moterims, kurios mėgsta eleganciją ir subtilumą. Centrinis deimantas ar kitas brangakmenis gali būti apvalus, ovalus ar net kvadratinis bei jis gali būti įsriegtas į patį žiedą arba turėti kastą, kuri jį laiko.
 
 
Žiedai — juostelės su deimantais
Dar viena pastebėta tendencija yra žiedai — juostelės su deimantais. Šie žiedai be galo gražiai atrodo su vestuviniais žiedais, todėl kai kurios nuotakos, besirinkdamos vestuvinį žiedą, papildomai pasirenka ir šią juostelę bei nešioja juos kaip duetą. Tad nupirkus vieną tokių žiedų sužadėtuvėms, galėsite būti užtikrinti, jog vėliau jis puikiai atrodys kartu su vestuviniu žiedu ir Jūsų moteris galės abu juos netrukdomai nešioti ant vieno piršto.
 
 
Lašo formos žiedai
Lašo formos žiedai yra itin moteriški ir rafinuoti, tad visai nenuostabu, kodėl jie pateko į šį sąrašą. Žiūrint į šį žiedą, atrodo, jog grakščios jo formos ir linijos, padeda brangakmeniui spindėti dar ryškiau nei įprastai. Net yra sakoma, kad šia forma apdirbtas deimantas tarsi simbolizuoja džiaugsmo ašaras, tad būdamas ant Jūsų mylimosios piršto visuomet primins jautrią pasipiršimo akimirką.
 
 
Spalvotų deimantų žiedai
Jei žinote, jog Jūsų antra pusė mėgsta išsiskirti ir laužyti tam tikrus standartus, tuomet puikus pasirinkimas gali būti žiedas su spalvotu deimantu. Tai bene naujausia tendencija, vyraujanti juvelyrikoje. Spalvoti deimantai yra gana reti, todėl yra be galo vertinami dėl spalvos intensyvumo bei jos pasiskirstymo. Spalva net gali suteikti tam tikrą reikšmę pačiam sužadėtuvių žiedui, tarkime, rožinė — atspindės Jūsų mylimosios moteriškumą, o žalia spalva — amžinybę.
 
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Sąrašas daiktų, kuriuos rekomenduojama turėti vestuvių dieną

Sąrašas daiktų, kuriuos rekomenduojama turėti vestuvių dieną

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?

Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?

Banner