Banner

Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?

Vestuvės šaltuoju metų laiku — į ką būtina papildomai atkreipti dėmesį?
Nors šiuo metu žiemos sezonu besituokiančių porų galima pamatyti vis mažiau ir mažiau, tačiau šaltasis metų laikas tikrai neturėtų būti atmestas, renkantis vestuvių datą. Iš tiesų žiemą vestuvės gali net turėti tam tikrų privalumų, pavyzdžiui, mažesnė paslaugų kaina, didesnis paslaugų teikėjų pasirinkimas bei, žinoma, gražios nuotraukos. Kaip bebūtų, pasirinkus vestuves švęsti šaltuoju metų laiku, reikėtų papildomai atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Visi jie — šiame straipsnyje!
 
Pasirūpinkite smulkmenomis
Ką turime galvoje, sakydami „pasirūpinkite smulkmenomis“? Ogi nepamirškite tokių dalykų žiemos sezonu kaip pirštinių ar pledų tiek sau, tiek ir savo svečiams tam, kad būtumėte užtikrinti, jog niekas nesušals po ceremonijos. Taip pat gali pagelbėti ir vienkartinės servetėlės, kadangi einant iš šaltos į šiltą patalpą, gali netikėtai prasidėti nosies varvėjimas. Negana to, jei planuojate šampano staliuką, galite pagalvoti ir apie svečių vaišinimą šiltu gėrimu, pavyzdžiui, karštu vynu. Tai tikrai padės svečiams sušilti!
 
 
Fotosesijai apgalvokite ir uždarą erdvę
Dar vienas naudingas patarimas — kuomet mąstysite apie fotosesijos vietas, neapsiribokite vien lauku. Iš tikrųjų žiemos sezonu gali puikiai pasitarnauti įvairios uždaros erdvės, tarkime, bibliotekos, galerijos ar dvarai. Kad ir kas tai bebūtų, dėl fotosesijos su atsakingais tų patalpų asmenimis reikėtų pasikalbėti iš anksto tam, kad vestuvių dieną nesugriūtų Jūsų planai kažkam nepavykus. Turėkite omenyje, jog kai kuriose vietose yra simbolinis fotosesijos mokestis, todėl šiuo aspektu irgi pasidomėkite iš anksto.
 
 
Tinkamai pasirinkite aprangą
Be jokios abejonės, žiemos vestuvėms yra būtina tinkamai pasirinkti aprangą. Tai reiškia, jog nuotakoms, norint bent kiek apsisaugoti nuo šalčio, reikėtų rinktis sukneles ilgomis rankovėmis, pasiūtas iš storesnės medžiagos, ne vien iš gipiūro ar tiulio. Taip pat galima tuoktis ir vilkint kostiumėlį, dabar rasite tikrai ne vieną prekės ženklą, kuriantį būtent tokio tipo drabužius. Ir nors vis dar gaji nuomonė, jog žiemos sezonu pasiekti stilingą nuotakos įvaizdį beveik neįmanoma, tai yra tikrų tikriausias mitas. Papildomus sluoksnius sukurti galite ne tik su kailinukais, bet ir su įvairiais paltais. Žinoma, geriausia, jog palto spalva tiktų prie suknelės, todėl įprastai geriausiai atrodo balti ar pieno baltumo paltai.
 
Nepamiršite pasiimti atsarginės batų poros
Dar vienas dalykas, kurio tikrai nevalia pamiršti — atsarginė žemakulnių batų pora. Dažnai nuotakos savo vestuviniam įvaizdžiui pasirenka klasikinius, aukštakulnius batelius, tačiau taip pat reikėtų pagalvoti ir apie antrą batų porą, kuri būtų uždaresnę ir geriau apsaugotų nuo šalčio. Tam galite rinktis sportbačius storu padu ar aulinukus. Tiesa, be viso to, nepamirškite ir kojinių, kurios akimirksniu sušildys pėdas!
 
 
Įneškite į šventę jaukumo
Žiemos šventei kaip jokiai kitai yra reikalingas jaukumas. Būtent dėl šios priežasties, planuodami vestuvių dekorą, pagalvokite, kokie akcentai sukurtų jaukią ir malonią atmosferą tiek Jums, tiek ir Jūsų svečiams. Įprastai šiam tikslui yra pasitelkiamos lempučių girliandos, žvakės bei sodrių spalvų staltiesės, floristika. Apie visa tai galite pasikonsultuoti su dekoratore, kuri tikrai patars, kokius dekoro elementus būtų geriausia pasirinkti.
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Ar kitais metais už vestuvių paslaugas teks mokėti brangiau ir ar įmanoma to išvengti?

Ar kitais metais už vestuvių paslaugas teks mokėti brangiau ir ar įmanoma to išvengti?

Banner