Banner

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?
Išsirinkti vestuvių šventės vietą — yra vienas pagrindinių ir pirmųjų darbų, kurį reikia atlikti sužadėtiniams, jau planuojantiems savo vestuves. Reiktų prisiminti, jog ji turėtų atitikti Jūsų norimą šventės stilių, tad rinkdamiesi būtinai atkreipkite dėmesį net ir į mažiausias detales, pavyzdžiui, užuolaidas, grindis, stalo serviravimą ar kita, kadangi tik tuomet galima pasiekti gražų bendrą šventės vaizdą. Kaip bebūtų, net jei kažkurie aspektai Jums ir nelabai tinka, juos galima nesunkiai paslėpti dekoru. Tad, šiame straipsnyje ir pateiksime keletą idėjų, padėsiančių tai padaryti.
 
Užpildo erdvę
Ne paslaptis, jog renkantis šventės vietą, tai daryti reiktų ne tik pagal tai, ar ji atitinka Jūsų skonį, bet ir pagal jos dydį. Jei išsirinkta Jūsų šventės vieta yra itin erdvi, didelė, tačiau svečių nebus tiek daug, tuštumą galima puikiai užpildyti dekoru. Tam idealiai tiks specialios kolonos, skirtos saldaus stalo vaišėms sudėti, ar tokie papildomi kampeliai kaip dekoruotas kokteilių baras, kur svečiai tiesiog galėtų patys, savarankiškai susimaišyti kokteilį. Galimybių — tikrai daug, tad kad ir ką pasirinksite, galite nė neabejoti, jog papildomi elementai tinkamai užpildys erdvę bei suteiks jai daugiau jaukumo.
 
 
Užmaskuoja tarpusavyje nederančias vietas
Reiktų turėti omenyje, jog visi šventės elementai turėtų derėti tarpusavyje tam, kad pavyktų sukurti harmoningą šventę bei bendras vaizdas būtų gražus bei malonus kiekvieno akiai. Būtent dėl šios priežasties, jeigu Jūsų šventės vietoje yra tokių kampelių, kurie visiškai netinka prie viso likusio šventės apipavidalinimo, reiktų juos užmaskuoti. Jokiu būdu neskubėkite sodybos, restorano ar kitos vietos iš karto atmesti. Įsivaizduokite tam tikros spalvos sieną, kuri spalviniu aspektu visiškai neatitinka Jūsų nusistatyto kolorito. Tokiu atveju, tikrai galima rasti sprendimą — ją užmaskuoti būtų galima pasirenkant norimo audinio užuolaidą ar su dekoratoriais aptariant fotosienelės galimybę.
 
 
Leidžia pakeisti nepatinkančius elementus
Žinoma, sunku, o kartais net ir nerealu atrasti tokią vietą, kurioje patiktų viskas nuo A iki Ž, ypač tuomet, jie turite konkrečią viziją. Tad, ką tokiu atveju daryti? Iš tiesų labai patogu, jog šiuo metu galima rasti tikrai daug paslaugų tiekėjų, užsiimančių dekoracijų nuoma. Tai leidžia tokius šventės vietos elementus kaip nepatinkančias kėdes, stalus ar net serviravimo įrankius pakeisti, nebrangiai išsinuomojant Jūsų skonį geriausiai atitinkančius daiktus. Dar geriau, jog dažnas paslaugų tiekėjas gali pasiūlyti ir išsirinktų elementų transportavimą į Jūsų šventės vietą ir iš jos, tad Jums tai nesukels jokių papildomų rūpesčių.
 
 
Apšvietimas padeda sukurti norimą atmosferą
Paskutinis, tačiau tikrai ne mažiausiai svarbus aspektas, padėsiantis pakeisti šventės atmosferą — apšvietimas. Papildomas apšvietimas pagrindinėje salėje ne tik gali suteikti jaukumo, bet ir prabangos. Dažniausiai jaunieji tam renkasi lemputes, tačiau taip pat galimi ir prožektoriai, kurie leidžia pasirinkti apšvietimo spalvą ar net, į juos įdėjus papildomus trafaretus, lubas ar grindis papuošti įvairiais ornamentais, sukuriamais prožektorių. Taigi, kaip galima matyti, variantų, kaip nesunkiai pakeisti bendrą šventės vietos vaizdą, yra tikrai ne vienas, tad išeitį iš bet kokios situacijos tikrai atrasite!
 
 
Šaltinis Santuoka.lt / Vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Elegantiškoms nuotakoms skirta R. Silės suknelių kolekcija

Elegantiškoms nuotakoms skirta R. Silės suknelių kolekcija

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Banner