Banner

Dėmesio vertos Lietuvos vietos vestuvinei fotosesijai

Dėmesio vertos Lietuvos vietos vestuvinei fotosesijai
Vestuvių nuotraukos — tai vienas svarbiausių elementų, kuris dar ilgus metus padės išgyventi svarbios gyvenimo šventės emocijas bei akimirkas. Visgi, kad nuotraukos džiugintų, reikia ne tik atsakingai pasirinkti vestuvių fotografą, bet ir vietas, kuriose norėsite fotografuotis. Dėl šios priežasties parengėme dėmesio vertų Lietuvos vietų sąrašą, itin tiksiančių jaunavedžių fotosesijai.
  
MAŽOJI LIETUVA
Parnidžio kopa
Jei svajojate apie įspūdingas nuotraukas gamtos apsuptyje, idealus variantas bus Parnidžio kopa ir jos pažintinis takas Nidoje. Kopos aukštis yra net 52 metrai, tad nuo jos atsiveria neįtikėtinai gražus vaizdas į Kuršių marias. Žinoma, šioje vietoje žmonių niekuomet netrūksta, tad jei norite kiek ramesnės ir nuošalesnės vietos, taip pat galite rinktis Vecekrugo ar Preilos kopą.
 
 
 
Olando Kepurė
Klaipėdos rajone, Baltijos jūros pakrantėje, esantis skardis savo unikalumu sužavi kiekvieną ten apsilankiusį. Skardžio viršuje galima stebėti jūrą, saulėlydį, bei pasivaikščioti po pušyną, o jo apačioje — pasigrožėti akmenuotu paplūdimiu ir įdomiu jo reljefu. Tad, jei gyvenate Klaipėdoje ar planuojate savo vestuves švęsti pajūryje, būtinai apsvarstykite šią vietą savo fotosesijai!
 
 
 
ŽEMAITIJA
Panemunės pilis
XVII amžiuje statyta renesanso stiliaus pilis yra vienas gražiausių išlikusių to laikmečio architektūros statinių, greta kurio puikuojasi nuostabus parkas su 5 tvenkiniais. Norint į nuotraukas įnešti šiek tiek autentiškumo, istorijos, tačiau kartu ir gyvosios gamtos, tai — vienas geriausių variantų jaunavedžių fotosesijai. Negana to, Panemunės pilis dar nėra tokia populiari kaip kitos gerai žinomos Lietuvos pilys ar dvarai, todėl čia tikrai turėsite daugiau privatumo.
 
 
Tiškevičių rūmai
Dar kitaip šis pastatas žinomas kaip Palangos Gintaro muziejus, kuris ir yra dabar įkurtas šiuose rūmuose. Tiškevičių rūmus supa gražus botanikos parkas, kuriame galima rasti visą aibę įdomių, nematytų augalų. Tiek pastatas, tiek teritorija yra nuolat prižiūrima, čia vyrauja ideali tvarka, tad galime garantuoti, jog niekuomet nenusivilsite, aplankę šią vietą, o gal net ir pasirinkę ją kaip vieną iš fotosesijos lokacijų.
 
 
 
AUKŠTAITIJA
Burbiškio dvaras
Dar vienas, dėmesio vertas pastatas, esantis Anykščiuose — Burbiškio dvaras. Šie rūmai buvo pastatyti XIX amžiaus viduryje, vėlyvojo klasicizmo stiliumi. Kaip ir daugelis panašių vietų, Burbiškio dvaras taip pat turi įspūdingą parką, kuriame tikrai atrasite gerą vietelę pasifotografuoti. Šis dvaras ypatingai tiks toms poroms, kurios planuoja klasikines vestuves, kadangi ir jaunųjų išvaizda, ir aplinka puikiai derės tarpusavyje.
 
 
Pažaislio vienuolynas
Pažaislio vienuolynas yra laikomas tikrų tikriausiu baroko architektūros šedevrų. Ir iš tiesų, tai ne tik unikalus vienuolynas, bet ir visas ansamblis: pastatą supa didelis parkas, o visai netoliese galima pasigrožėti Kauno mariomis. Patogu ir tai, jog vienuolyno svečių namuose yra įsikūręs restoranas, tad šioje vietoje galite ne tik planuoti fotosesiją, bet ir organizuoti savo vestuves.
 
 
 
DZŪKIJA
Užutrakio dvaras
Trakuose esantis Užutrakio dvaras tikrai patrauks kiekvieno akį. Čia atsiveria puikus vaizdas į Galvės ežerą ir kiek toliau esančią Trakų pilį, o dvaro sodas yra dekoruotas įvairiomis skulptūromis, gėlynais bei kitais augalais. Jei dar nesate čia buvę, būtinai užsukite — taip įsitikinsite, jog ši vieta idealiai tiks Jūsų vestuvinei fotosesijai.
 
 
Vilniaus senamiestis
Greičiausiai nė nekyla klausimas, kodėl Vilniaus senamiestis atsidūrė šiame sąraše. Siauros gatvelės, seni, istorija alsuojantys pastatai bei daugybė lankytinų objektų — šiame mieste pasirinkimas iš tiesų didelis, tad tinkamiausią lokaciją nuotraukoms tikrai atras kiekviena pora!
 
 
 
SUVALKIJA
Vištyčio regioninis parkas
Viena iš vietų, kuria gali pasididžiuoti Suvalkija, neabejotinai yra Vištyčio regioninis parkas. Jei Jūsų vestuvės bus rustic stiliaus ar kiek labiau orientuotos į gamtą, tuomet kodėl fotosesijos nesurengus gamtos apsuptyje? Geras oras, graži augmenija bei Vištyčio ežeras tikrai bus tie elementai, kurie padės užfiksuoti pačius gražiausius kadrus.
 
 
Paežerių dvaras
Ir paskutinė, tačiau tikrai ne prasčiausia vieta, tinkanti fotosesijai — Paežerių dvaras. Klasicizmo stiliaus rūmai yra įsikūrę Vilkaviškio rajone, ant vaizdingo ežero kranto. Pastatas yra visiškai restauruotas ir sutvarkytas, tad visus atvykstančius žavi savo grakščia architektūra, šalia žaliuojančiu sodu bei įrengtais pasivaikščiojimo takais. Kaip bebūtų, kad ir kurią vietą pasirinksite, tikimės, jog nuotraukos išpildys visus Jūsų lūkesčius ir norus. Svarbiausia — mėgaukitės savo vestuvių dieną ir pasistenkite atsipalaiduoti!
 
 
 
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems

Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu

Banner