Banner

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Padėka tėveliams — ką padovanoti?
Padėkos dovanų įteikimas tėvams dažnai tampa itin jautriu ir pačias gražiausias emocijas keliančiu vestuvių momentu. Gi būtent jie yra didžiausi Jūsų gerbėjai, lydėję ir palaikę Jus nuo pat pirmosios gyvenimo dienos. Kaip atsidėkojimo ženklą už buvimą visuomet šalia, vieną svarbiausių dienų Jūsų gyvenime, kai sukuriate savo šeimą, įteikite jiems simbolinę dovaną, kuri tikrai sušildys jų širdis. Tiesa, kad ir kaip gerai pažinotumėte savo tėvelius, tokią dovaną ne visuomet itin lengva išrinkti, todėl šiame straipsnyje pateiksime keletą dovanų idėjų, kurios tikrai galėtų maloniai juos nustebinti.
 
GRAVIRUOTOS PADĖKOS TĖVAMS
Labai populiari ir itin nuoširdi dovana — padėka tėvams, išgraviruota ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės, ar kitos simbolinės dovanėlės tėveliams, kurioms ypatingą reikšmę suteikia personalizuotas užrašas.
 
Kaip puiki dovana tėvams gali būti:
* graviruoti stikliniai, keramikiniai gaminiai;
* graviruotos statulėlės – figūrėlės;
* graviruotos medinės lentelės, nuotraukų rėmeliai;
* medinės plaketės su aukso ar sidabro graviruotomis lentelėmis;
* medinės dėžutės su išgraviruota nuotrauka ar tekstu…
Šis sąrašas tikrai nėra baigtinis, kadangi „Gravidėja“ tai tikslas — įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl yra pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!
 
Graviruotas padėkas tėvams rasite ČIA 
 
 
RANKŲ DARBO DOVANA IŠ NATŪRALIŲ PRODUKTŲ 
Rankų darbo dovana iš natūralių produktų: vaško žvakutė, medus, žolelių arbata, porceliano puodeliai, graviruoti padėkliukai. Natūralu, tikra, suvartojama ir nedulka lentynose. Galima sukurti rinkinuką su norimais užrašais, spalva ar net sudėtimi. Rinkiniai išskirtiniai tuo, kad yra natūralūs ir tikri, rankų darbo, sukurti pasitelkus fantaziją, šiltas emocijas ir gerą energiją. Į kiekvieną dovanėlę  įdedama kruopštumo, daug darbo ir meilės — būtent taip rankų darbo medaus dovanėlėms įkvepiama gyvybė.

 
„Bitelės ŪKIS“ skatina visus pagalvoti apie sveikas, natūralių produktų, gamtą tausojančias ir su rankų meile pagamintas medaus dovanas.
 
Medaus dovanas tėvams rasite ČIA 

 
DOVANŲ KUPONAI POILSIUI LIETUVOJE
Poilsis su nakvyne Lietuvoje - geriausia atostogų alternatyva. Ne paslaptis, jog šiuo metu išvykti į užsienį nėra taip lengva ir patogu, kaip buvo iki pandemijos. Būtent dėl to tėveliams galite padovanoti pasirinktą išvyką Lietuvoje. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug gražių ir nepažintų vietų galima rasti mūsų šalyje.

 
„Gera dovana“ siūlo pačius įvairius sprendimus: nuo trumpo atokvėpio prie ežero iki savaitę trunkančio sveikatinimosi Druskininkų sanatorijoje. Poilsis Lietuvoje suteiks galimybę bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės šurmulio, pakeisti aplinką ir pasidžiaugti jaukiomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis! Tad nepraleiskite progos palepinti savęs ar savo artimųjų.
 
Dovanų kuponus poilsiui su nakvyne Lietuvoje rasite ČIA 
 
 
KERAMIKINIAI PUODELIAI SU UŽRAŠU 
Tokie keramikiniai puodeliai primins Jūsų tėvams, kokie jie yra mylimi, kiekvieną kartą, kai mėgausis savo rytine kava ar kitu karštu gėrimu.

 
Galimi skirtingi užrašai su skirtingomis kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų):
„Geriausia MAMA pasaulyje“
„Mylimiausias tėvelis“
„Super TĖTIS“
„Pati geriausia MAMA“ ir dar daug kitų skirtingų variantų...
 
Keramikinių puodelių su užrašais rasite ČIA  

 
PAPUOŠALAI SU PERLAIS, INDIVIDUALŪS PAPUOŠALAI
Papuošalai su perlais  — ideali dovana moterims, mėgstančioms išskirtinę prabangą ir klasiką! Tokia staigmena tikrai apsidžiaugtų brangiausia moteris — mama. Papuošalų parduotuvėje „Indivi“ rasite pačius įvairiausias perlo tipus: upinius, jūrinius ir net Taičio. Atsižvelgiant į mėgstamą rūšį, ekspertai išrinks geriausiai tinkantį papuošalą dovanos gavėjai: apyrankę, kaklo vėrinį, auskarus, sagę ar kt..

 
Papuošalų MAMAI rasite ČIA 

 
Tikrai taip, ir vyrai mėgsta puoštis. Tad tokios dovanos kaip elegantiškos sąsagos, santūrus žiedas ar kitas papuošalas išties nustebins gerai atrodyti mėgstantį vyrą. „Indivi“ komanda parinks tokį papuošalą, kuris labiausiai atitiktų dovanos gavėjo charakterį bei visus jo lūkesčius. Vyriškas papuošalas — puiki dovanos idėja tėčiui.
 
Papuošalų TĖČIUI rasite ČIA 
 
 
AROMATINGOS DOVANOS, DOVANŲ RINKINIAI
Išskirtiniai aromatai leis mėgautis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis bei išsaugoti ypatingiausius prisiminimus. „The Home Story“ salone surasite itin išskirtinius kvepalus, tad galite pradžiūginti savo mamą ir tėtį prabangiais kvapais. Atraskite svajingus bei elegancija spinduliuojančius aromatus, tapsiančius nepamištama dovana Jūsų tėvams.

 
Kvepalų MAMAI rasite ČIA
Kvepalų TĖČIUI rasite ČIA 
 
 
Taip pat, mamoms kurios mėgstą namų jaukumą ir vertina išskirtinius aromatus, galite padovanoti aromatinius muilus, žvakes. Kerinčių aromatų harmonija, aukščiausios kokybės kvapai, padės atskleisti tobulo namų jaukupo paslaptį.
 
Aromatinių žvakių rasite ČIA
Aromatinių muilų rasite ČIA 
 
 
Tikimės, jog šis dovanų sąrašas įkvėps Jus ir padės išrinkti geriausią padėką tėveliams. Nepamirškite, kad Jūs — visuomet liksite mylimi vaikai savo tėvams, tad parodytas išskirtinis dėmesys jiems neabejotinai bus itin malonus ir dar ilgai išliksiantis atmintyje.
 
Šaltinis: Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Viskas, ką reikia žinoti, apie vestuvinių įžadų rašymą

Viskas, ką reikia žinoti, apie vestuvinių įžadų rašymą

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

Banner