Banner

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika
 
„Pirmą kartą su Giedriumi susitikome kai mums buvo vos 16 metų ir dainavome viename muzikos mokyklos chore. Tuomet mes visai nebendravome ir visgi jau tada Giedrius man atrodė labai įdomus. Kitiems choro berniukams jis pasakodavo apie „Queen“ ir „Metallica“ grupes, o aš buvau panašios muzikos gerbėja. Be to, Giedrius dar ir labai gražiai dainavo.
 
 
Pabaigę muzikos mokyklą, po 6 metų netikėtai susitikome restorane, kuriame Giedrius tuo metu dirbo. Į restoraną atvykau aplankyti savo krikštamotės, kuri jame taip pat dirbo ir, žinoma, su Giedriumi puikiai sutarė. Vėliau susitikome festivalyje, o dar po metų Giedrius man parašė. Tai sužinojusi mano krikštamotė man labai jį išgyrė, tačiau tuomet tikriausiai nė pati neįtarė, jog vėliau ji bus ir mūsų vestuvių liudininkė“ – pažintį su savo vyru Giedriumi prisimena Viktorija. Pora sutiko su žurnalo „Santuoka.lt“ skaitytojais pasidalinti savo vestuvių akimirkomis.
 
Netikėtos sužadėtuvės

Sužadėtuvės įvyko po dviejų su puse metų prie Akrokorinto kalno, Graikijoje. Pamenu, jog dangus tuo metu atrodė tiesiog įspūdingai – audros debesys jį buvo padalinę perpus. Staiga iš už nugaros išgirdau Giedriaus balsą, klausiantį – „Ar tekėsi už manęs?“. Aš nė neskubėjau atsisukti, nes maniau, jog jis sumanė pajuokauti – anksčiau juokais jau buvo to klausęs. Tačiau atsigręžusi pamačiau jį klūpantį su žiedu rankose. Užmovus žiedą pasigirdo draugų plojimai ir šūksniai – jie visą šį reginį stebėjo iš šalies.
 
 
 
Sentimentali vestuvių data

Vestuves pradėjome planuoti vos grįžę iš kelionės. Nusprendėme jas švęsti po metų, mūsų draugystės sukakties dieną – rugpjūčio 15-ąją. Žinojome, jog laukia įtempti metai – kadangi turėjome įsigyti ir būstą. Jau draugystės pradžioje buvome nusprendę pradėti gyventi kartu tik po vestuvių.
 
Prie altoriaus atlydėjo mama

Vestuvėms ruošėmės atskirai – Giedrius šventės dieną mane pamatė tik tuomet, kai mama atlydėjo mane prie altoriaus. Ceremonija vyko nedidelėje, bet labai jaukioje Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčioje. Sakydami įžadus nepaprastai jaudinomės – balsai virpėjo, o akys buvo pritvinkusios laimės ašarų. Po ceremonijos bažnyčios kiemelyje skambant akustinei muzikai su visais artimaisiais apsikeitėme šiltais apkabinimais.
 
 
Vestuvių šventę kūrė profesionalai
 
Draugė „O.deko“ sukūrė mums vestuvinius pakvietimus ir kitą šventinę spaudą. Vestuvių dekoravimą patikėjome „1naragio“ komandai – žinojome, jog ši komanda tikrai mūsų nenuvils ir buvome visiškai teisūs. Ne tik mes, bet ir mūsų šventės svečiai buvo labai sužavėti visais dekoro sprendimais. Be to, „1naragio“ komanda pasirūpino ir šventės koordinavimu – taigi, nereikėjo prašyti šeimos narių pagalbos ir galėjome jaustis ramūs, jog visa diena vyks sklandžiai.
 
Elegantiškais ir be galo gardžiais saldumynais pasirūpino „Laroche“.
 
Mano vestuvinį įvaizdį kūrė vizažistė Ana Kaminskienė ir plaukų stilistė Rita („Ritos šukuosenos“).
 
Fotografei Giedrei Jokūbei jau trečią sezoną padedu šventėse dirbdama antrąja fotografe. Pamenu, kai pirmą kartą pamačiau ką tik padarytas nuotraukas jos fotoaparate labai nustebau – joms nereikėjo jokio redagavimo. Giedrė yra fotografė kuri nieko nerežisuoja ir skatina būti savimi. Operatorius Marius Grybauskas yra senas mano pažįstamas, kurio vaizdo įrašai kalba patys už save. Tad apsupti tokios draugijos jautėmės atsipalaidavę ir puikiai leidome laiką. 
 


Nuotaikingas vakaras
 
Vakarinė vestuvių dalis vyko sodyboje „Bajorai“. Vakarą vedė Mantas Bagdonas. Svečių vardus užrašėme ant spalvotų kristalų, kurie pasitarnavo ir kaip stalo kortelės, ir kaip atminimo dovanėlės.
 
Svečius linksmino grupė „Abrokenleg“ – ji užkūrė tikra vakarėlį su mūsų mėgstamais poproko kūriniais.
 


Patarimas būsimiems jaunavedžiams
 
Planuokite vestuves klausydamiesi savo širdies, kad šventė atspindėtų jus. Jos metu neskubėkite ir mėgaukitės akimirkomis, kurias išgyvenate. Dėl menkniekių jaudintis neverta – svarbiausia yra Jūsų meilės įtvirtinimas ir džiaugsmas, kurį patiriate. Mes stengėmės laikytis šių mažų taisyklių, todėl nenorėtume nieko pakeist ir mielai išgyventume šią dieną iš naujo.  
 
Savo istorija pasidalino Viktorija ir Giedrius
Nuotraukos: „Gifoto“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Aistė ir Paulius. Nuo vaikystės draugų iki vyro ir žmonos

Aistė ir Paulius. Nuo vaikystės draugų iki vyro ir žmonos

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Banner