Banner

Gražiausios pasaulio vietos povestuvinei kelionei

Gražiausios pasaulio vietos povestuvinei kelionei
Svajojate apie idealų medaus mėnesį? Galvojate, kuris pasaulio kampelis galėtų labiausiai nustebinti arba suteikti daugiausiai įspūdžių? Tuomet šis straipsnis kaip tik Jums! Čia pateiksime 5 gražiausias pasaulio vietas, iš kurių kiekviena gali tapti puikiu povestuvinės kelionės pasirinkimu.
 

 

 

 
Santorinis, Graikija
Ši Graikijos sala yra plačiai žinoma dėl savo nuostabios architektūros — išskirtinių baltų namų su mėlynais stogais ant jūros kranto, o taip pat ir dėl įspūdingai gražaus kraštovaizdžio. Nusprendę medaus mėnesį praleisti čia, galėsite pasimėgauti raudono ir juodo smėlio paplūdimiais, šiltu oru ir skania graikų virtuve. Itin jaunavedžių pamėgta pramoga pasiplaukiojimas jachta, iš kurios galėsite pasigrožėti saulėlydžiais ir romantiškai praleisti laiką dviese.
 
 
Bora Bora, Prancūzijos Polinezija
Dažnai vadinama „Ramiojo vandenyno perlu“ Bora Bora sala, esanti Prancūzijos Polinezijoje, išties kiekvieną keliautoją užburia savo gamtos grožiu. Nors dėl gana ilgos ir sudėtingos kelionės, į ją pasiryžta vykti maža dalis jaunavedžių iš Lietuvos, visgi, jei mėgstate nardyti ar tiesiog norite pasimėgauti ramiu laiku su savo antrąja puse, atvykti į šią salą verta. Bora Bora saloje galėsite rasti itin skaidrų, turkio spalvos vandenį bei balto smėlio paplūdimius, kurie išliks atmintyje dar ilgam bei leis susipažinti su vandens gyvūnija.
 
 
Zanzibaras, Tanzanija
Zanzibaras — Tanzanijai priklausanti sala, kuri taip pat pamilta lankytojų dėl neeilinio grožio paplūdimių. Tačiau, negana to, jog ši sala ideali vieta poilsines keliones mėgstančioms poroms, ji turi, ką pasiūlyti, ir tiems, kurie mėgsta susipažinti su vietine architektūra ar kitais dėmesio vertais objektais. Stountaunas — Zanzibaro salos sostinė, pasižyminti įdomiais pastatais bei turgais, kuriuose galima rasti tikrų tikriausią gausybę įvairių maisto produktų ir gėrybių. Be to, įdomu ir tai, jog būtent šiame mieste gimė ir legendinis grupės „Queen“ vokalistas Fredis Merkuris.
 
 
Kroatija
Vis labiau ir labiau populiarėjanti kelionės kryptis tarp ką tik iškeptų jaunavedžių tampa Kroatija. Ir iš tiesų ši šalis yra puiki medaus mėnesiui praleisti. Čia gausu lankytinų vietų, pradedant Romos imperatoriaus Diokletiano rūmais ir baigiant Krkos nacionalinio parko kriokliais. Taip pat Kroatija turi gausybę gražių salų, tad pasiplaukiojimu tarp jų tikrai džiaugsis kiekviena pora, ypač, jei tuo metu dar pavyks pamatyti saulėlydį. Be viso to, sutemus, didžiausias kurortas Dubrovnikas gali pasiūlyti ir nemažai vietų, kuriose pavyks smagiai pavakaroti ir pasilinksminti.
 
 
Balis, Indonezija
Balis — sala, kurią pasirinkę tikrai nenusivilsite. Joje rasite viską, ko gali norėtis medaus mėnesio metu, tai: egzotiškus paplūdimius, koralų rifus, vandens pramogas, nepakartojamą vaizdą, naktinį gyvenimą, o kartu ir ramų poilsį. Greičiausiai visi, aplankę šią salą bent kartą, sutiks, jog Balis — itin autentiškas, o jo gyventojai be galo šilti, dosnūs ir nuoširdūs žmonės. Priklausomai nuo Jūsų turimo biudžeto, šioje saloje galite rasti įvairių apgyvendinimo variantų, tad labiausiai tinkantį iš jų atras kiekviena pora.
Tikimės, jog šis straipsnis padės Jums apsispręsti, kurią pasaulio vietą norėtumėte aplankyti medaus mėnesiui. Nepamirškite, jog svarbiausia — Jūsų poros norai ir poreikiai. Atsižvelgę į juos, tikrai nesunkiai priimsite geriausią sprendimą. Pačių gražiausių įspūdžių!
 
 
 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu

Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Banner