Banner

Mergvakario kvietimo tekstas - ką svarbu paminėti?

Mergvakario kvietimo tekstas - ką svarbu paminėti?
Prieš ištardama lemtingą „sutinku“ kiekviena būsima nuotaka dar turi atlikti begales darbelių, kad gražiausia diena jos gyvenime išties taptų ypatinga. Mergvakaris – viena iš įsimintiniausių dienų ruošiantis vestuvėms. Šią dieną būsima nuotaka atsisveikina su viengungės statusu, o tą jai padaryti padeda rūpestingos pamergės, geriausios draugės. Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį galite sužinoti straipsnyje: „Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį“. O jei šventė jau suplanuota, tuomet laikas pasirūpinti kvietimais.
 
 
 
Mergvakario kvietimo tekstas, kaip ir pats mergvakaris, neturi būti formalaus stiliaus. Ruošdamos kvietimus pasitelkite kūrybiškumą, humorą, nebijokite eksperimentuoti. Visgi, nepamirškite, kad mergvakario kvietimo tekstas tūri būti aiškus ir informatyvus, kad būsima nuotaka viską teisingai suprastų ir viskas eitųsi pagal planą. Taigi, pateikiame patarimus, kaip parašyti mergvakario kvietimo tekstą.
 
 

Atsakykite į klausimus: kodėl, kas, kaip, kada ir kur?

  • Įvardinkite būsimą nuotaką, kuriai yra skirtas šis kvietimas
  • Įvardinkite mergvakario datą, laiką ir adresą, kur įvyks planuojamas mergvakaris, kuo tiksliau.
Tai svarbiausia informacija kiekviename kvietime į bet kokio pobūdžio renginį, leidžianti susiorientuoti.
  • Įvardinkite mergvakario temą ar konkretų aprangos kodą.
Šį žingsnį galite praleisti, jis nebūtinas jei norite, kad nuotakai vakaro tema būtų staigmena. Kitu atveju, informuokite nuotaką.
  • Pateikite kontaktinius duomenis, kuriais nuotaka galėtų su jumis susisiekti.
Įvardinkite elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Taip pat, įsitikinkite, kad kontaktiniai duomenys galiojantys.
  • Nepamirškite papildomos, svarbios informacijos.
Tarkime, jūs ketinate nuotakai padaryti makiažą, tuomet galite informuoti, kad būsima jaunoji sutartoje vietoje pasirodytų be makiažo. O galbūt nuotaka turėtų atsinešti kažkokius daiktus drauge su savimi: vyro nuotrauką, maudymosi kostiumėlį ar pan. Žinoma, stenkitės nuotakos nepriversti nerimauti dėl tokių smulkmenų ir prieš tai įsitikinkite, kad nuotaka šiuos daiktus turi ar juos bus nesunku rasti. Taip pat, pagalvokite, kaip nuotaka atvyks į paskirtą vietą. Paminėkite, jei būsimai nuotakai atvykti į paskirtą vietą bus suorganizuotas transportas.
 
 

Žemiau rasite kvietimo į mergvakarį teksto pavyzdį.

 
„Kviečiame tave, Agne, įamžinti paskutines tavo laisvės akimirkas kartu su draugėmis.“ Toliau, kvietime atsakoma į klausimus kur? ir kada? Informuojama: „Būk pasiruošusi (konkreti valanda) ir lauk savo draugių. Pasiimk gerą nuotaiką ir būk pasiruošusi vykdyti visus paliepimus ir užduotis, kurių paprašė tavo mylimas būsimas vyras“.
Šio kvietimo tematika primena garsiojo filmo „Fifty shade of grey“ scenarijų, kaip manote ar būsimai nuotakai jau smalsu?
 
Kad nuotaka būtų gerai nusiteikusi, galite akcentuoti, kad planuojamas mergvakaris bus nuostabus. Tinkamą nuotaiką taip pat padės sukurti:
  • Nuotakos nuotrauka, kuri be abejonės gali būti, o gal net ir turėtų būti, su žiupsneliu humoro. Galite panaudoti būsimos nuotakos nuotrauką iš senų paauglystės laikų, nuotrauką, kurią gali turėti tik geriausia draugė, mergvakario planuotoja. Humoras – privalomas akcentas. Kaip ir pats mergvakaris taip ir jo kvietimas turi sukelti šypseną. Eksperimentuokite su kvietimo dizainu, jo forma, akcentais.
 
  • Prasmingos citatos, taip pat, gali tapti būtina kvietimo dalis. Jei Jūsų planuojamas mergvakaris pasirūpins būsimos nuotakos išvaizda (makiažas, masažas ir kitos grožio procedūros) galbūt puikai tiktų kvietime panaudoti įžymios moters, kuri be to neįsivaizduoja savęs, citatą. Tai, taip pat, galėtų tapti mergvakario temos užuomina būsimai nuotakai.
 

Paruošus kvietimus, kitas svarbus žingsnis: kvietimo į mergvakarį įteikimas būsimai nuotakai.

 

Kvietimai į mergvakarį paprastai išsiunčiami likus mažiausiai 6 – 8 savaitėms iki vestuvių.
Kvietimą galima įteikti smagiais būdais. Tarkim: nusiųsti nuotakai dėžę, kurioje ji rastų ne tik kvietimą, bet taip pat ir savo mėgstamiausių saldumynų, šampano ar kažkokių kitų mielų dovanėlių. Taip pat, jei mergvakario subtilybes nuo nuotakos ketinate nuslėpti ir sukurti šiek tiek intrigos, tos mažos dovanėles galėtų būti, kaip užuominos.
Jei spaudžia laikas, tuomet galite rinktis tradicinius kvietimus – korteles-atvirukus su teminiais piešiniais ir vaizdais bei keliais laukeliais tekstui. Užpildžius pagrindinius informacijos laukelius (nuotakos vardas ir pavardė, data ir laikas bei vieta) įpakuokite kvietimą į tradiciškai baltą voką ar kokį tik norite, pagal Jūsų skonį. Paruoštas, įpakuotas kvietimas išsiunčiamas būsimai nuotakai ar įteikiamas tiesiogiai.
Tikimės, šie paprasti ir trumpi patarimai atsakė į Jus kamuojančius klausimus. Linkime, kad Jūsų planuotas mergvakaris taptų nepamirštamas būsimajai nuotakai ir ją mylinčioms draugėms. 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Mobili virtuvė ant ratų –  ne tik lauko vestuvėms!

Mobili virtuvė ant ratų – ne tik lauko vestuvėms!

Vestuviniai žiedai – ką simbolizuoja jų puošyba?

Vestuviniai žiedai – ką simbolizuoja jų puošyba?

Vedėjas reikalingas ne tik vestuvių vakarui?

Vedėjas reikalingas ne tik vestuvių vakarui?

Banner